reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

ryż z jagodami - pycha.
Ja bym dała :)

A ten słoiczek z łososiem właśnie stoi w szafce, ale chwilowo się wstrzymuję z daniem. A Maja jadła już wcześniej ryby?
 
reklama
Joaska pierwszy raz wlasnie jadla ale wiesz jak jej smakowalo zjadla wszystko za jednym razem. No i teraz nie wiem czy to po tym ma, czy po szczepieniu.
 
No to Ci zostaje podać Mai za jakiś czas ten słoik.

Ja w przyszłym tygodniu będę znowu testować banany.
 
Woloszki ja robie Antosiowi koktajl truskawkowy na mleku mod, albo ryż z jabłuszkami i cynamonem, do tego dodaje tez mleczka mod, wtedy ma lepszy smak:-) dzisiaj dałam makaron z odrobinka mleczka i poziomkami, mozna tez podac z truskawkami:-)
 
Idzia nie wiem bo wczoraj nie mialam na nic czasu zeby poszukac. Dla Asiun tez mialam poszukac nr tel ale nie dalam rady.
A u nas wczoraj Maja rano zrobila kupke i przez caly dzien byl spokoj. Za to dzis rano zrobila w pampa, potem w nocnik i jeszcze na panelach :-):-):-)I nie jest to kupa super rzadka tylkok takiej konsystencji jak blotko :-):-) naszczescie troche jej sie apetyt poprawil, ale nadal nie wiem skad to ma. Jak nie minie przez weekend, to ide do lekarza. Dalej lacidofil i smecta. Jak dlugo mozna to brac?

Dzis bylam z Maksem u okulisty. Narzekal ze go oczy bola w okularkach.Ale wszystko jest wporzadku. Niepokilo mnie tez to ze pediatra caly czas mowil ze on chyba ma zeza, mnie sie tez tak wydawalo. Na ostatniej wizycie sprawdzala czy nie ma ale niby nie ma. Dzis dala nam skierowanie na Nieklanska na profesjonalne badanie zeby sie wszystko wyjasnilo. Wizyte mamy dopiero na 23 lipca bo nasza okulista idzie na urlop :tak:Naszczescie mamy sie zglosic bez kolejki, bo jak bym chciala sie zarejestrowac to okulistka powiedziala ze wolne terminy sa dopiero na grudzien !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kiedyś Antoś tez na panele narobił:-D:-D Życzymy Majeczce szybkiego powrotu do normalnego kupkowania:-) i zdrówka!!
Ach te wizyty u specjalistów, skąd sie biora takie kolejki??
Mam nadzieje ze u Maksi bedzi ok:-)
 
Woloszki - u Kuby takie kupy były po antybiotyku i to dosyć długo, ale Maja chyba ostatnio nie była na antybiotykach? Pewnie to ten łosoś...
Co do szczepionek w zechach, to nie wiem jakie są ceny, a kupować trzeba tę, która jest dopuszczona w Polsce, a nie jakiś ichniejszy wynalazek;-). Wtedy możecie być pewne, że ma ona taki skład jak u nas, bo leki o tej samej nazwie i tej samej firmy, muszą być takie same. Swego czasu kupowałam nawet witaminy w Czechach, bo były prawie o połowę tańsze, a wyobraźcie sobie, że produkowane były w Polsce:szok:. I tam opłacało się sprzedawać taniej:shocked2:. Dużo tańsze mają też np.tabletki antykoncepcyjne.
 
reklama
Zuzia nie miala ostatnio zadnego antybiotyku.
Wszystko sie zaczelo z ta kupka nastepnego dnia po szczepieniu, nie wiem czy to zbig okolicznosci czy nie :-(
W sumie to Maja nie robi takich rzadkich wodnych kupek tylko jak pisalam takie ciapa rapy (blotko) z kawalkami nie przetrawionymi. Dzis np nie strawila marchewki. Pamietam ze maks tez mial taki okres ze nie trawil marchewki. A czyzby ta rybka ja tak dlugo trzymala i dala osobie znac dopiero po tych 3-4 dniach?
Nie wiem juz co mysec o tym. No i Majce tez jeszcze wychodza dwa zeby jedoczesnie i trzeci sie szykuje bo dziaslo juz dziurawe, wiec moze to tez zabkowanie?

Powiedzcie mi t mozna np sobie pojechac z polsa recepta do Czch i kupic tam jakies lekarstwo? Dziwne to troche
 
Do góry