reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

zuzia normalnie mi łezka poleciała jak to przeczytałam.
Podziwiam tą kobietę jak bym chyba razem z tym dzieckiem umarła bo bym chyba nie wytrzymała tego że mi dziecko z dnia na dzień umiera.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy to mozliwe ze dziecko po zjedzeni jakiejs nowosci 3 dni temu moze dzis dostac lekkiego rozwolnienia ze sluzem.? Maja dzis caly dzien ma luzne stolce ze sluzem i starsznie smierdza, nie wiem czy to po tej szczepionce wczorajszej. Nic wczoraj nie dostala nowego, ale wlasnie 3 dni temu dostala obiadek ktorego jeszcze nigdy nie jadla.
A takie kupki ze stolcem i smierdzace jak ryba :-D to chyba sa objawem jakies nietolerancji pokarmowej???///????
W ogole niechce porzadnie zjesc, zjadla z 1/3 tego co zawsze, daje jej duzo pic i dostaje smecte i lacidofil, po obiedzie juz nie zrobila kupki ale jak zjadla kolacje polozyla sie do lozka i po chwili zaczela beczec i okazalo sie ze zrobila kupcie. Zmiana pieluchy i odrazu zasnela. Zobaczymy jak minie noc, juz ma pupcie obszczypana :-(
 
wg mnie możliwe. Ja czekam nawet do 5 dni na obajwy.

A co to było - ten obiadek?
A szczepienia, jakie dokładnie były?

Jagoda miała odrę-świnkę-różyczkę i Hib i właśnie po tym jej się wszystko uruchomiło :(
 
U nas w Kłodzku odradzają szczepionki w Czechach mojej mamy siostrzenica(jest pielęgniarką)mi o tym mówiła,coś tam nieraz jest z nimi nie tak.Ale może tylko w naszej okolicy.
 
A jeszcze mam pytanie do Maarty.
Czy Antoś jest senny po zyrtecu?

Co prawda u Jagody ciężko to zauważyć, bo akurat dostaje przed snem, ale moja ciotka twierdzi, że ona nie jest w stanie wytrzymać i zawsze uśnie, nawet w pracy jej się zdarzyło.
 
Joaska Maja miala odre swinke i rozyczke. A na obiad miala rybke lososia z kluseczkami w sloiczku.
A co do szczepionek w Czechach to u mojej mamy tez juz nie polecaja. Szczepionka na meningokoki byla po 50 zla na poczatku, ale pozniej poszla w gore bo Polacy wszystko kupowali a trzeba cos zarobic. Podobno cos w tych szczepionkach nie bylo ok. Nie wiem dokladnie o co chodzilo ale przestali ludzie tam kupowac.
Nasza lekarka powiedziala ze od zyrtecu sie tyje :tak::tak::tak::tak:nie wiem ile w tym prawdy, jest jeszcze inny lek o tym samym dzialaniu i nie tuczy ale nie pamietam jak sie on nazywam. Wieczorem jak poszperam to moze znajde jego nazwe ale nie obiecuje.

A u nas w nocy nie bylo kupki dopiero po sniadanku byla, tez dosyc luzny stolec ale juz tak nie smiaerdzial. Daje jej na zmiane lacidofil ze smecta. Moze jej minie. Rozmawialam dzis z sasiadka, mam blizniaczek i tez mowila ze ostatnio male po szczepienieu mialy biegunke :-(
 
Jak myslicie moge Mai dac na obiadzik np ryz gotowany z jagodami? Wiem ze jagody zatwardzaja. Macie jakies pomysly na lekki obiadzik z jej dolegliwosciami?
 
reklama
Do góry