reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i naszych maluszków

reklama
moze jest tu jakas mama,ktorej dziecku usuwali zeby?bylam dzisiaj z moja corcia u stomatologa i okazalo sie,ze ma jednego zeba do usuniecia,bo jest za duza dziurka i nie nadaje sie juz do plombowania..nie wiem czy nie wyrwia jej wiecej zebow,bede to wiedziala jak juz bede miala wizyte w szpitalu..no wlasnie..i tu mam pytanie.dowiedzialam sie ,ze nie wyrywaja zebow pod znieczuleniem u stomatologa tylko w szpitalu i pod narkoza..troche mnie to przeraza,bo lekarz mowil mi,ze zdarzaja sie smiertelne przypadki..:-(czekam teraz na list ze szpitala,nie wiem kiedy bede miala wizyte,bo sa tam dlugie terminy..martwie sie..jezeli ktoras z was wyrywala dziecku zeby w szpitalu pod narkoza prosze zeby napisala,czy to jest naprawde takie straszne jak mi lekarz mowil..czy nie mam sie czego obawiac..ale jak tu sie nie mrtwic,kiedy chodzi o nasze dziecko..:-(
 
witam. czy ktos ma dziecko autystyczne , tu w uk . intereseuje mnie praktycznie wszystko od momentu stwierdzenia tego. dziekuje.
 
Program szczepień obowiązkowych w UK

2 miesiące: błonica, tężec, krztusiec, grypa, polio, zapalenie opon mózgowych typu C

3 miesiące: błonica, tężec, krztusiec, grypa, zapalenie opon mózgowych typu C

4 miesiące: błonica, tężec, krztusiec, grypa, polio, zapalenie opon mózgowych typu C

13 miesięcy: odra, świnka, różyczka

3-5 lat: błonica, tężec, krztusiec, odra, świnka, różyczka
 
czesc dziewczyny wiecie jak wyglada aprawa ze szczepionka na gruzlice w jakim wieku szczepic dziecko moja ma 3 mieiace przy porodzie nie powiedzieli mi ze moge o taka szczepionka poprosic a jak pytalam teraz to powiedzieli ze kosztuje 50 funtow tylko nie wiem w jakim wieku mozna sie zaszczepic
 
Filip ma (tylko) na buzi krosteczki. Podejrzewam, że to potówki, ale istnieje też podejrzenie, że to może być reakcja alergiczna na krem Johnsona (all weather) do buźki. Odstawiliśmy krem i smaruję mu buźkę oliwą z oliwek- tak jak i całe ciało ( po oliwce johnsona miał bardzo suchą skórę), no ale ponoć potówek nie należy natłuszczać/nawilżać, więc co mam zrobić? W domku mogę mu tą buźkę trzymać suchą, ale idąc na dwór wypadałoby czymś posmarowac prawda?

I jeszcze jedno... ponieważ czasem mu się ulewa, to ma biało w buźce i nieładnie mu pachnie- tak jakby wymiocinami troszkę. Czym przemywać? Myślę, że może gazikiem nawiniętym na palec i zmoczonym przegotowana wodą:sorry2:Jakieś porady?
 
Hej, moja Majeczka dostała pleśniawek :/ maleńka ma 3tygodnie i znajoma poleciła mi daktarin gel ale na ulotce wyczytałam że nie powinien on być stossowany u dzieci poniżej 4miesięcy :/// A wiec juz sama nie wiem :p
 
reklama
Katrinka86- niestety nie stosowalam tego leku na plesniawki i mysle ze z takim malenstwem to lepiej isc do lekarza moja Olivka miala niecale 3 miesiace jak dostala plesniawki bylismy u lekarza dal nam lek i raz dwa przeszlo.Pozdrawiam
 
Do góry