reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
odebrałam wczoraj wyniki badań i ???
hematokryt mam za niskia w moczu mam bakterie i liczne szczawiany wapnia ,
miałyście coś takiego , wiecie z czy to jest związane ?
 
W jakiej cenie były te spodnie? W sobotę wybieram się w końcu na zakupy, bo w normalnych spodniach już mi strasznie niewygodnie (no poza dresami).

tifa - ja kupiłam z przecenki za 60 zł, było kilka przecenionych modeli do wyboru.

siwiutka - pewnie zakażenie dróg moczowych - moja młoda miała takie wyniki jak chorowała na to.
 
Mam pytanie, czy któraś z Was cierpi w czasie ciąży na migreny? Ja niestety już 2 razy byłam z tego powodu w szpitalu i właśnie chyba mi się dzisiaj szykuje kolejny pobyt:( Znacie jakieś sposoby radzenia sobie z bólem głowy i wymiotami?
 
Azi ja cierpię na migreny ( nie tylko w ciąży) i to tak wielkie, że tylko ketonal mi pomaga. W ciąży miałam już 2 ataki i jedyne co mi pomogło to apap i sen ( chociaż wiadomo męczyłam się po tym apapie dłużej niż po ketonalu ale cóż zrobic)
 
nineczka - o, mam nadzieję, że też na nie trafię :) trochę odzieży ciążowej muszę kupić, więc im taniej, tym lepiej ;)

siwiutka - u mnie takie wyniki były przy zakażeniu dróg moczowych (ale to przed ciążą). ja bardzo łatwo łapię infekcje i w moim przypadku np. wystarczy skorzystać z toalety publicznej i w przeciągu dwóch dni już mi coś dolega.. nawet sikanie "na Małysza" rzadko mnie przed tym chroni. teraz praktycznie cały czas siedzę w domu, więc na szczęście nie mam przymusu korzystania z wc poza domem :p. najlepiej zgłoś się do lekarza, to od razu Ci coś przepisze. a masz jakieś objawy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
lanka----------znalazłam zdjęcie sukienki ze ślubu cywilnego:-)chcesz zobaczyć to ci wkleję:-)
 
Do góry