reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

(H)aniu Ingusia budzi się z płaczem jak się nie wyśpi, jak się wyśpi to budzi się z uśmiechem na pysiolku. Za to od niedawna płacze bardzo przy przewijaniu i przy kąpieli, którą kiedyś dosłownie uwielbiała. Mi się wydaje, że naszym dzieciaczkom się po prostu zmieniają upodobania i mają różne reakcje na różne rzeczy, na jedne przestały reagować płaczem, a na drugie zaczęły. Agatce może się nie podoba to, że jak się budzi nie ma przy niej mamy, a Ingusia nie lubi leżeć na pleckach?
 
reklama
Nathalie - masz racje, dzieciom moga sie zmieniac upodobania- Gabrynia uwielbiala lezecz na przewijaku z golym tylkiem a teraz jak tylko ja odkladam na plecki to marudzi nizadowolona, po kapieli to samo - chyba ta pozycja ja wkurza. :p
 
Hmmm... Agata płacze zanim jeszcze oczka otworzy, ale widac tak ma, uspokoiłyście mnie trochę. A że upodobania się zmieniaja Maluszkom to fakt. Nam się bardzo "pogorszyło" przy ubieraniu i zmianie pieluchy, no po prostu gimnastyka dla przebierającego taka ze ho! A że Baba Mała silna, to sie mocować trzeba. I kiedys nie miała nic przeciwko zakraplaniu wody morskiej do nosa,a teraz ktoś drugi musi głowe trzymać bo protestuje... a w kąpieli radzi sobie z nia Tatuś i ja sie w to nie mieszam (ale z tego co widziałam to najulubieńsza i konieczna jest gąbka, z której można pić wodę, bleee - ale podobno ja tez tak miałam)
 

ojj no chyba się zmieniaja upodobania bo ja mam ostatnio straszne problemy z kładzeniem spać Maksa a do tego jeszcze czasami rzadko bo rzeadko ale czasem w nocy się budzi. Kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić.... a już tak ładnie wszystko było z tym spaniem......
 
Beatka, niestety nie wiem jakiego posta kiedys pisalas nt AZS, ale mojej kumpeli coreczka ma AZS, i to naprawde jest widoczne. Skorka byla bardzo wysypana krostkami, takie cale plamy byly, za uszami w zgieciach, potem ta skorka taka szorstka, chropowata.Teraz jest juz dobrze, bo kumpela robi wszystko by eliminowac alergeny i kupuje dosc drogie kosmetyki do pielegnacji, ale tego nie wyleczy z tego co pamietam i pewnie zawsze moze jakis objaw alergiczny wystapic. Z tego co wiem zadnego zyrteca nie podaje. No nie wiem, a duzo tego nabialu Mikusiowi podajesz?
 
Moja dobra kolezanka ma coreczke 3letnia z AZS. Gdy corcia byla mala miala strasznie problemy z zakupem odpowiednich produktow do zywienia malej itp. I zalozyla sklep internetowy z produktami dla alergikow, m.in. z AZS. Polecam - http://www.malyalergik.com.pl. Na pewno tez podzieli sie doswiadczeniem w temacie AZS, bo ona bardzo ten temat drazy od kilku lat.

Taka mala reklama, ale moze sie komus kontakt przydac. Naprawde polecam!

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
moje dwie perełki ;D
dsc04158yn4.jpg
 
reklama
Do góry