reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

reklama
GRATULUJE ZEBOLKOW ;D

my mamy 2 dolne jedyneczki :)

dopiero 16 sierpnia idziemy na szczepienie preciw zoltaczce - troche pozno ale wg pan w przychodni wszystko jest jak najbardziej w porzadku :p
 
Dziewczyny,
może Wy nam cos podpowiecie. Agata od jakiegoś czasu budzi mi sie z wielkim płaczem, tak samo po spaniu nocnym jak i po drzemkach w ciągu dnia. Jak jej wychodziły ząbki, to przebudzała się z wrzaskiem bardzo cząsto, a teraz to spi bez przerw na krzyk, tylko jak sie juz wyśpi (a przynajmniej tak sie jej wydaje), to jest wielkie darcie i piski nawet i uspokaja się dopiero po jakiejś chwili na rękach, nie tak od razu. Macie jakis pomysł, co to może być?
 
(h)aniu Hani juz minal ten katar : :o zaczal jej sie w parku naraz z łzawiacym okiem nagle.Myslicie ze mogla byc to jakas reakcja alergiczna??Bo juz oko narmalne i kataru brak cale szczescie!
 
Magdus mozliwe ::) mozesz zrobic jej testy alergiczne. Moja mama kiedys polecala mojej kolezance testy skorne i jakis panel wziewny koszt tego okolo 120 zl ja tez robilam sobie kiedys ale nic mi nie wyszlo 8)
 
Magdus mi to też wygląda na reakcje alergiczną

A ja mam pytanie. Czy któraś jeszcze nie szczepiła na zóltaczke? bo nam pediatra kazała sie zgłosić dopiero po 16 sierpnia (Gaba bedzie miała 8,5 miesiaca), a to mnie sie pózno wydaje. powiedziła ze to nie ma znaczenia, a moze jednak ma.
 
klucha no ja tez dopiero ide wiec chyba moze byc tak pozno to szczepienie ;)

hanka moja tez czesto budzi sie z placzem i uspokaja sie na rekach :-[ :-[ :-[
 
reklama
Ostatnio pani dr stwierdziła, że Miki ma AZS (już o tym pisałam). Dzisiaj poszliśmy do naszego rodzinnego doktora i mówi, że AZS jest widoczne od czubka głowy po stopy i że u małego to jest jakaś przejściowa nietolerancja, która występuje u większości dzieci w tym wieku. Powiedział, że jak chce to da mi fartuch lekarski i razem z nim obejrzę dzieci z AZS...Wykład mi zrobił niesamowity, mówił, że chyba nie mam co robić skoro wyszukuję takich drobnych krosteczek...Kazał obserwować i profilaktycznie podawać zyrtec. Mówi, że to może być reakcja na przebiałczenie i że mam zredukować jeden posiłek mleczny. Co o tym myślicie? Kogo słuchac? :p
 
Do góry