reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

pewnie macie racje tylko jak ja mam mu dac ta wode? łyzeczką? ::) poczekam az rafał wróci i zaczne go przetrzymywac tyle ze to dopiero za 3msc :p
puki nie pracuje to jeszcze luz ale tak sobie mysle ze przy drugim dziecku po 3msc bede dawac butle na noc
 
reklama
aOla a smokiem się Piotrusia nie da zatkać ??? ;D nie wiem czy w ogóle używacie ale u nas był pomocny, nie zawsze ale czasem sie udawało a po dwóch trzech nocach już sie nie budziła wcale
 

Ola to samo sie nasuwa.... czy by moze nie zechciał smoczka kauczukowego... ;) ;D o ile to w ogóle nie lubienie tkwi w tworzywie...
 
niestety kauczokowych też próbowałam ::) mam w domu 3 smoczki silikonowe 2 kauczkowe 4 butelki do silikonowych 1 do kauczkowego smoczka i niekapka ::) moge otworzyc sklep z butelkami
 
a sa jeszcze smoki lateksowe moze te polubi ??? czy to sa te same co kauczukowe ??? Bo ja snie nie znam sama uzywam silikonowych z aventu i mam tez jedna butle nuby :)
 
Oglądałam przed chwilą "Mamo już jestem" chwila programu była poświęcona fotelikom samochodowym i co mnie zaskoczyło to to że nie czeka się ze zmianą fotelika aż dziecko osiągnie 13 kg,zmienia się fotelik jak dziecko już pewnie siedzi czyli właśnie ok.7 mca.
 
reklama
Dla zdrowia fotelik dobiera się właśnie, dla bezpieczeństwa, dla wygody - także nie kieruję sie kilogramami dziecka.
W tym co mam (Deltim 0-13kg) nie wyobrażam sobie mojej Niski dłużej - teraz waży 9500 gram więc niby wg kilogramów mogłaby jeszcze w nim pojeździć, ale ona juz PRAWIE sie nie mieści, nózki już wychodza poza fotelik.
W sierpniu wybywamy w dłuższą podróż na urlop i na ten wyjazd musze zakupic nowy fotelik.
 
Do góry