reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

reklama
Czarodziejko śliczny brzusio, bardzo kształtny ;)
Jeszcze raz powtórzę, że wszystkie Was powinni zatrudnić jako modelki w magazynach/czasopismach dla ślicznych przyszłych mam :) ;)
 
Zgadzam sie z Nadia !!! ;D
Czarodziejka sliczny brzusio ;D
Wiecie co zaczynam miec kompleksy mniejszosci :D bo wasze takie sliczne i duze :D
 
Kallusia nie żartuj przecież Ty też masz piękny brzunek.....nie wiem co masz sobie do zarzucenia........najlepsze jest to ze nam sie wydaje ze brzuszki innych są ładniejsze a tym czasem dla naszych lokatorów w środku to najcudowniejsze "domki" jakie mogły im się trafić....PO CO WIĘC MIEĆ KOPLEKSY​
 
Kallusia chcialabys miec malutka pileczke ;) .. przeciez Ty masz slodki gigancik :) .. slicznie wygladasz :)
 
Dzieki dziewczyny milo uslyszec komplementy ;) dla mnie on jest najsliczniejszym brzuszkiem na swiecie ;D ale i tak uwazam ze wy macie wieksze :laugh: a moze jeszcze urosne :D byle nie w dupsku :D
 
Kallusia okrągły i śliczny brzuszek a przecież większy od mojego więc nie masz powodów do kompleksów mniejszości

Czarodziejko - Twój też śliczny i całkiem spory
 
Dziewczynki zobaczcie oto moj brzuszek.
tydzień 28:
0713_171554.jpg

0713_171617.jpg

0713_171657.jpg
 
Gosiaczek w koncu sie Nam pozakazalas :) ... pileczka rewelacyjna , sliczna mamusia z Ciebie :)
 
reklama
Gosiaczek śliczny brzusio u ślicznej mamuśki :p No i powiedziałabym że całkiem spory i okraglutki :) Super! :)
 
Do góry