reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

Dzięki, wydaje mi się jeszcze taki mały! Ale przynajmniej przegonił już biuścik, bo ten to najszybciej mi w tej ciąży rośnie ;)
 
reklama
Jagaa sliczna z Ciebie mamusia .. brzusio juz sporawy calkiem :) ... ja to juz prawie palcow u stop nie widze :D
 
Hej to my w 23 tc ;D
img00077ra.jpg

a to widok z przodu :laugh:
img00228st.jpg
 
Aga biorac pod uwage fakt ze Loja jest w 23 tc a ja w 25tc to tak ... Loja wygrala w wielkosci :D :)
 
Loja istna willa dla Twojego dziciątka....kurcze ja przy Tobie mam malęństwo a ledwo go już dżwigam.....więc jak Ty się czujesz ze swoim duzym domkiem?

piękny brzuchacz:-)
 
Nie jest tak źle ;D Zdjątka robił dzisiaj mój synek i chyba trochę przesadził z zbliżeniem ;D ;D ;D
Gin ostatnio stwierdził że maluch ma dużo miejsca do zabawy, strasznie szybko urosła mi macica może przez te hormonki ::) Następna sesja będzie z głową ;)
 
reklama
Do góry