reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

reklama
OOO! dziewczyny gratuluje brzuszkow-piekny i slodki widok,zazdroszcze. Ja wpadlam w kompleksy - od poczatku ciazy przytylam duzo - 11kg a brzuszek mam maly... buuu :-[ , ale dzidzia rozwija sie prawidlowo i wszystko jest ok...
Moj partner smieje sie, ze bylam tak zachlanna, ze arbuza calego na raz bez obierania pozarlam, bo to nie wyglada jak 26 tc... ;)
Pozdrawiam.
 
Żmijka ale maleńki brzusio!!!!! :o A pępek na wierzchu :) Fajowy brzuszek. No i naprawdę maleńki  ::)
 
Zmijko nieraz brzusio jest malutki, ale jak z dzidza wszystko wporzadku i sie dobrze rozwija to najwazniejsze ;)
Mala Mi powiedz skad sie wziela ta mala mi ??? bo na maly brzuszek to nie wyglada, raczej na sliczna kule ;)
Agnieszka no u ciebie tez super brzusio, a jaki boski pepek ;)
Czarodziejko ty tez sie fajnie powiekszasz ;)

A to my sie pluskamy i plazujemy  ;D
 
Dziewczyny jak jeden mąż macie cudowne "arbuziki" ;D ;) Kallusia foteczka- cień rewelacja ;)
 
Żmijka ale brzuszek masz EXTRA...i ten pępuszek śmieszny:-)
Skoro tyle przytylas a brzuszek malutki musisz byc straszną chudziną......ale wyglądasz SUPER​
 
Same zabawne zdarzenia z tym moim brzuchem...
Wczoraj poszlam do sklepu osiedlowego (spodnie opuszczone nisko pod brzuch i koszulka do pepka, wiec troszke golizny bylo widac) i kasjerka (mlodziutka dziewczyna kolo 20 lat) jak mnie zobaczyla to stwierdzila: "jak to jest ze w ubieglym tygodniu jeszcze nie byla Pani w ciazy a teraz juz taki brzuszek?" Zazartowalam, ze to zludzenie tylko jest bo duzy obiad zjadlam, a potem uswiadomilam ja, ze w ciazy jestem od 6 miesiecy, wiec to nie jest takie zaskoczenie, ze juz cos widac... :laugh:
 
Czarodziejko, faktycznie przed ciaza bylam dosyc chuda 178 cm wzrostu i 50 kg w zwiazku z czym moj mlodzszy brat mowil na mnie anorka (nie, nie, nie mam anoreksji!!!). Teraz za to mowi do mnie Ruanda, bo twierdzi, ze brzuch mam taki wydety jak biedne glodujace dzieci w krajach trzeciego swiata... ;D
Jak by nie bylo to zawsze jest powod do smiechu...
Pozdrawiam i zazdroszcze brzuszkow.
 
reklama
Do góry