reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia - testy, usg, brzuszki :)

reklama
No i moje litry potu pójdą się paść :( Dziś zrobiłam 20 min treningu dla ciężarnych po miesiącu przerwy od ćwiczeń i mogiła jutro nie wstanę chyba :/
 
w57v3e3kha2wu5bh.png



Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
1498987578-aaaaaa.jpeg


Po lewej 9 czerwca po prawej dziś. 3 miesiąc zaczynam z 2 kg na plusie :(

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Babo!!! Figura Marzenie! Jesteś mega zgrabna i proporcjonalna! Nie narzekaj, nawet nie widać tych 2kg:D a swoją drogą wyobrażałam sobie Ciebie zupełnie inaczej... Myślałam, że jesteś taką mamuśką - trzydziestką, a Ty jesteś torpeda Góra 25:D
 
Babo!!! Figura Marzenie! Jesteś mega zgrabna i proporcjonalna! Nie narzekaj, nawet nie widać tych 2kg:D a swoją drogą wyobrażałam sobie Ciebie zupełnie inaczej... Myślałam, że jesteś taką mamuśką - trzydziestką, a Ty jesteś torpeda Góra 25:D
Dziękuję kochana, jednak moje kilogramy mieszczą się na udach :( i tam też idą kolejne :(
 
Ja waze tyle samo co mavika a w wygladzie to caaaaalkiem inaczej. Ale ja teraz tyle waze. Od kiedy dowiedzialam sie o ciazy to spaflo ze mnie 6 kg. Choc nie wiem jak u Was ale u mnie brzuszek juz znac od jakiegos tygodnia :-D
 
reklama
Do góry