reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
A to nasze chrzciny:tak::laugh2:

img1179ft6.jpg
 
Emilka chyba jest cała szczęśliwa z tego wózeczka, co? :-D A jak świetnie wygląda z tym plecaczkiem :szok: Jak przedszkolak :-D:laugh2: A Natalki praiwe nie widać spod tego becika :-D;-)
 
Zdjęcia robione w święta:
1-2. Tatuś z synkiem leniu****e a mama ich podtrzymuje ;-)
3. Wituś podziwia kwiatki w wazonie
4. Gimnastyka
 
5. Bujna czuprynka syneczka ;-):-D:laugh2:
6. A co to za pagórki tu wyskoczyły ;-)
7. Spacerek z ciocią Asią
8. Świąteczny spacerek - od lewej: Amelka (moja siostrzenica), moja mama, moja siostra, Maciek, a w wózku oczywiście śpiący Witek :-D
 
reklama
Tynka Przygotowania pełną parą. Wczoraj mieliśmy nerwa, bo Maciek jest na tyle niewymiarowy ;-), że musi szyć sobie garnitur i właśnie wczoraj prawie po 3 tygodniach dostał telefon, że nie mogą uszyć mu garnituru, bo producent nie ma już tego materiału, z którego on chciał :szok: Byliśmy obydwoje tak wściekli, że aż strach :wściekła/y::realmad::angry:. Pojechaliśmy do tego sklepu opier... :wściekła/y::realmad::angry: właściciela za to, że tak późno przekazał nam tą informację (ponoć dostał ją w ostatnią sobotę). Powiedzieliśmy mu, że za 18 dni mamy ślub i skąd mamy mieć pewność, że teraz uszyją garnitur na czas, skoro przez prawie 3 tygodnie nic nie robili. Facet przy nas dzwonił do producenta i dostaliśmy zapewnienie, że za tydzień garnitur będzie gotowy. Wybraliśmy inny materiał, ale zażądaliśmy sporego rabatu przy rozliczaniu się :wściekła/y:
 
Do góry