reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Śliczne te nasze dzieciaczki:-)
Różyczko Witamy:-) śliczna z Ciebie dziewczynka:tak: a jak pyza:-)

Abeja fajowy fotel, zawsze taki chciałam mieć
A to moje Panienki:-)
 
No no xmamuska na dwa wózki się jeździ:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Emilka też dostanie spaceróweczkę dla lalek więc pewnie też mnie czekają takie wyprawy:tak: tyle że z Emilki to dezerter jest i jak tylko wychodzimy na spacer i ona idzie na nóżkach to od razu ucieka w druga stronę:-p
 
Karolinka ma piękne duże oczka :-D
Pozostałe dzieciaczki też są piękne :tak:

Po świętach to tu zacznie być ruch na tym wątku jak zaczniemy wrzucać zdjęcia świąteczne :tak: Przecież większości naszych maluszków to są pierwsze w ich życiu święta :szok:;-) Lenka, Arayan, Robercik przeżyli już Święta Bożego Narodzenia (chociaż Robercik był jeszcze w szpitalu ;-))
 
reklama
Do góry