reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

Haha :-). Dopiero w porównaniu z przedmiotami widać, jakie maleństwa z tych Dzieciaczków. Tak jak na zdjęciu Nataszki w foteliku. Słodka Kruszynka :tak:.
 
reklama
Jejku, do schrupania te Wasze Maluszki!! :biggrin2: Są przesłodkie :-)
Już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę naszą Dziewczynkę. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać... :D
 
Troszkę się podtuczyliśmy na maminym mleku i czas się pokazać znowu :)

Stan tuż po kichnięciu:
(na wardze już robi się bąbel - znaczy że ssanie idzie pełną parą ;))
53669404__dsc8997.jpg

I tuż po jedzeniu:
(oczywiście u Taty na rękach, bo tam najlepiej :))
53669430__dsc9013.jpg
 
ewa86, noooo, że najlepiej u taty to widać po mince :-). A ten bąbel na wardze niesamowity. Nie mogłam się nadziwić jak go u Tymka zobaczyłam i dopiero w „biblii mam” przeczytałam skąd to się bierze :-p. Amelka jest cudna :tak:. A nosek ma dokładnie taki sam jak Franio :tak:.

Summerbaby, faktycznie, trzeba go szukać w tym foteliku ;-). Słodziak :-).

A to i ja coś wrzucę. Tymek to już duży chłopak, więc wypada wrzucić zdjęcie z otwartymi oczkami ;-).
O, taki śmieszny jestem :-p:
Tymek 07082012.jpg


Edit:: Ups, Anielka a nie Amelka :-).
 
Ostatnia edycja:
Amelka jest cudna :tak:. A nosek ma dokładnie taki sam jak Franio :tak:.

Anielka :) Wybacz, że poprawiam, ale nie lubię imienia "Amelka" ;)
Dzieciaki mają identyczne noski i oczy - po Tacie :) Oczami się jeszcze pochwalimy, jak Anielka będzie mniej spać ;)

Dzag, a Tymek strasznie do Ciebie podobny!!! Normalnie cała mama :D
Taki trochę grubiutki się już robi :D

Summerbaby, ale fajne ubranko :D Muszę Frankowi taką chustkę sprawić na szyję :) Widzę, że problem z fotelikiem macie taki jak my ;) To jest minus rodzenia w lecie - jak Franka w grudniu ubraliśmy w kombinezon, to wypełniał dwa razy więcej miejsca i dało się go jakoś zapiąć, a teraz takie to Dzieciątko malutkie, że pasy pół ciałka zakrywają :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewa86, jej przepraszam :eek: Przecież wiem że to Anielka, nie wiem skąd mi się Amelka wzięła :-p. No przecież, że Anielka. Już wcześniej pisałam że do tego aniołka pasuje to imię :-D.

A z Tymkiem to śmiesznie jest. Bo on na zdjęciach wychodzi grubszy niż w rzeczywistości jest. Jak zobaczyłam jego zdjęcie następnego dnia po porodzie (bo nie mogłam go zobaczyć osobiście) to byłam przerażona. Taka wielka klucha. A dzień później poszłam do niego, cała przerażona, i zobaczyłam takiego okruszka :-). No chudziutki to może nie jest, ale też nie jakiś bardzo duży. Dziwnie tak :-). E tam, przynajmniej nikt mi nie zarzuci, że dziecko głodzę :-D :-D.
 
Do góry