reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

karenm dziękuję:-)To było USG genetyczne. Wszystkie pomiary robione były w 2D, na 3D przełączyła gin pod koniec tylko, na chwil kilka. Szczerze Ci powiem, że nie wiem, czy miało to jakieś znaczenie dla samego badania, tzn, czy coś więcej było widać...Tak czy siak, ja się bardzo ucieszyłam, bo wiadomo, taki bardziej plastyczny obraz, łatwiejszy nieco w odbiorze niż klasyczne czarno-białe zdjęcia.
 
reklama
Gratulacje, ale piekne te wasze maluszki :-)

Aia gratuluję córuni :-) Ale już duża w tym 14 tyg, fajnie te dzieciaczki z usg na usg wyglądają, takie "dojrzalsze" :-D
 
Jeśli dopiero się dowiedziałaś o ciąży i jeszcze u lekarza nie byłaś, to ja raczej bym nie czekała aż do 17 lutego...

Ej, przy waszych zdjęciach, to mój wygląda jak jakiś nieznanego pochodzenia stwór :(
 
reklama
Stokrotka a który to u ciebie będzie tydzień?

K8libby bo wczesna ciąża jeszcze, u mnie w 11 tyg dzieciaczek tez jakoś dziwnie wyglądał, moiliśmy na niego patrząc na zdjęcia z usg: nasz alienek :-D
 
Do góry