reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

20120131_094123.jpg Pochwale się nowym zdjęciem. Troche niewyraźne ale widać jak maluch ssie kciuka :)
 
reklama
Dziękuje :) Wrodził się do mamusi :D Ja podobno bardzo długo ssałam kciuka, rodzice nie mogli mnie oduczyć :)
 
Hej ja mam takie pytanko. Za dwa dni mam usg w 13 tyg ciąży i zatsanwia mnie jakie to bedzie usg czy przez powloki czy sondą. Bo chciałabym wziac partnera ze sobą. A wy wiecie jak to wygląda??
 
Pamelcia to zależy, jedne mają przez brzuch, drugie nie. Jak masz tyłozgięcie to lekarz przez powłoki może dobrze dzidzi nie widzieć.
 
milejdi uroczy widok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
pamelcia ja miałam w 11 tyg przez brzuszek usg i jak widać niżej w sygnaturce ślicznie wszystko było widać :)
 
Dzięki za odpowiedz. Bo moja gin robiła mi w 10tyg przez sondę i powiedziała ze teraz bedzie przez powłoki ale u kogoś innego bo ona nie ma tekiego sprzętu :p i zostałam zapisana do faceta a zawsze chodziłam do babek i jeśli przez sonde to troszke się wsydze a pozatym mój partner chce koniecznie isc ze mną i niewiem czy przy sondzie partnerzy mogą byc obecni.
:-(
 
Ja miałam dopochwowe i mąż był oczywiście ze mną:) Tylko, że to zależy od Ciebie. Ja nie mam problemu z lekarzem facetem bo tylko do nich chodzę a jak to mój pan doktor powiedział "niech wchodzi, skoro mamy oglądać dzidziusia to znaczy, że mąż już te tereny zna:p"
 
reklama
Zobacz załącznik 431877 Pochwale się nowym zdjęciem. Troche niewyraźne ale widać jak maluch ssie kciuka :)
slodkie :) malutkie nasze cuda :)
Hej ja mam takie pytanko. Za dwa dni mam usg w 13 tyg ciąży i zatsanwia mnie jakie to bedzie usg czy przez powloki czy sondą. Bo chciałabym wziac partnera ze sobą. A wy wiecie jak to wygląda??
ja moge byc caly czas z partnerem, ale mieszkam w UK, i dopochwowe to tutaj jest w ogole rzadkoscia :) ja mialam w 6tyg normalne, i wszystko widac, wiec okazuje sie ze mozna nie dopochwowe, pewnie zalezy od sprzetu i doswiadczenia :)

"niech wchodzi, skoro mamy oglądać dzidziusia to znaczy, że mąż już te tereny zna:p"
zaczelam sie smiac na glos, a jestem sama w domu :D :D :D a le dobry klient :D
 
Do góry