reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

to i ja się pochwalę moją córą - fotka zrobiona w 20 tygodniu :-)

Natalka3.jpg
 
reklama
Ty pros polozna o usg, ja mialam w 6tym tygodniu, teraz znowu bede mowila, zeby nie placic dodatkowo niepotrzebnie, jak trafisz na fajna midwife to masz super wtedy, to fajne babki sa, ja mam dodatkowo troszke lepiej bo matka mojej kolezanki to szefowa przelozynch midwife u mnie w miescie :)
a 3d wcale nie jest takie straszne cenowo Pregnancy Screening & Baby Scanning Pricelist | This is my
ja poczekam i zrobie srebrny albo zloty pakiet, dostajesz zdjecia bez dodatkowego placenia itd, albo jak nie dadza mi skierowania teraz na usg to pojde na brazowy pakiet za kilka tygodni


Ja nie place nic za usg, zadne, tylko f2 za zdjecia jak chce, a oczywiscie chce. Synka rodzilam w innym malutkim szpitalu i na dodatek 3 lata temu i wtedy nic sie nie placilo za zdjecia. Teraz jestem w szpitalu uniwersyteckim, wyrabanym w kosmos, ludzi jak na stadionie pilkarski, rodzacych tak samo, wiec na dodatkowe usg na zyczenie nie ma tu szans. Pytalam polozna i nic to nie dalo, z reszta ja nie jestem panikara i moge troszke poczekac. Teraz to juz tylko 5 dni mi zostalo:tak: Ale swoja droga zastanawiam sie nad zmiana szpitala, ten jest najlepszy z mozliwych ale strasznie zawalony, chyba wolalabym spokojnie i swoj pokoj, tak jak z synkiem. Tyle ze ten uni ma baseny do rodzenia co ja chce, no i mam dylemat.
 
Ja nie place nic za usg, zadne, tylko f2 za zdjecia jak chce, a oczywiscie chce. Synka rodzilam w innym malutkim szpitalu i na dodatek 3 lata temu i wtedy nic sie nie placilo za zdjecia. Teraz jestem w szpitalu uniwersyteckim, wyrabanym w kosmos, ludzi jak na stadionie pilkarski, rodzacych tak samo, wiec na dodatkowe usg na zyczenie nie ma tu szans. Pytalam polozna i nic to nie dalo, z reszta ja nie jestem panikara i moge troszke poczekac. Teraz to juz tylko 5 dni mi zostalo:tak: Ale swoja droga zastanawiam sie nad zmiana szpitala, ten jest najlepszy z mozliwych ale strasznie zawalony, chyba wolalabym spokojnie i swoj pokoj, tak jak z synkiem. Tyle ze ten uni ma baseny do rodzenia co ja chce, no i mam dylemat.

wszystko okey, ale naleza sie nam 2skany, uwazam ze to za malo, nie wiem jak w Twoim przypadku, ale ja sie boje, dlatego bede naciskala zeby dali mi skierowanie na usg teraz a to w marcu to sama sobie moge pojsc wtedy na 3d, u mnie szpital okey, miejski, mozna rodzic tez w basenie, jak tam chcesz, dla mnie najwazniejsze ze moj luby mial glowe kolo mojej i reke zacisnieta z moja i bedzie dobrze :D
xxx
 
Fajne te wasze dzieciątka :tak:
Też będę chciała mieć taką pamiątkę - fotkę w 3d :-)


Ewa haha, no dokładnie, taki mały kosmita :-D
 
katjusza odjazdowa ta fota 3D, niesamowite! Chyba się jednak skuszę na taką pamiątkę:-) Obłędna!

Błonka Śliczne maleństwo. Jaki ma odjazdowy okrąglutki, zgrabniutki pęcherzyk żółtkowy :-D Czad!

KAmilka Cudne, cudne, cudne. Już taki całkiem foremny maleńtasek w tym wieku :-)

A to moja kruszynka:
(przepraszam za jakość zdjęć, nie mam skanera, a wiadomo, że zdjęcie zdjęcia mocno traci na wyrazistości...)

5 tydzień
kruszynka5tydz.jpg

7 tydzień
kruszynka7tydz.jpg

11 tydzień
kruszynka10tydz2.jpgkruszynka10tydz.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ala u Ciebie też na tym zdjątku z 11 tyg fajnie już widać.
czy mi się wydaje czy na tym pierwszym zdjęciu z 11 w lewym rogu to stópki?
 
Do góry