reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

reklama
To ja załączam moje wtorkowe zdjęcie :)) kiepskiej jakości skan, ale trochę widać.
CRL - 1,74 cm
YS (pęcherzyk żółtkowy) - 0,54 cm - tuż nad główką. Mam nadzieję, że za dwa tyg pęcherzyk już się zmniejszy, albo najlepiej całkiem zniknie, bo zaczęłam wyczytywać w necie różności, co mnie trochę przeraża. Mąż zaczął mnie opieprzać, że wyszukuje w internecie głupot i się nakręcam, jak lekarz mów że ok to ok. Ach....

Najlepsze, że gin jak zaczął badanie usg to na ekranie pojawiło się puste jajo :shocked2:, myślę sobie co jest grane?, kazał mi pod pośladki podłożyć pięści, zaczął kręcić i znalazł moją kruszynkę, gdzieś sobie z boku siedziała, a ja międzyczasie się wystraszyłam. Ale serduszko pięknie biło i to najważniejsze :)) trochę nieudolnie zaznaczyłam je na zdjęciu ;)
 
cornelka no to maluszek ślicznie przywitał mamusię !!!!!!!! ale super są te zdjęcia !!!!!
mam nadzieje ze i mój maluszek ładnie pomacha mamuni :)

a właśnie kochane macie zamiar i kiedy isc na usg 3D czy 4D ???????????????
Ja teraz bede na wizycie ale chyba takiego usg mi lekarz nie zrobi w przychodni wiec myslałam aby isc ok 14 tyg na takie 3D !!!!! i wtedy moze powie juz płeć !!!!!!!!
Moja kuzynka i moja znajoma juz w ok 12-13 tyg wiedziały co noszą w brzyszku wiec moze i ja bym sie juz dowiedziała :)
 
reklama
Ale piękne Wasze Dzieciaki :) Cornelka, Twój Maluszek do góry nogami wisiał? Dobrze widzę?:)

Ja mam na razie zdjęcie 9-milimetrowej kruszynki, więc nie ma co pokazywać :)

Na 3d raczej nie pójdę, bo mi szkoda kasy :/ Poprzednio byłam na dodatkowym usg w szpitalu, bo coś było z główką nie tak i chyba się porządnie denerwowałam, bo pod koniec lekarz, nic mi nie mówiąc, przełączył aparat na tryb 3d i ciachnął zdjęcie. Miałam ogromną niespodziankę, oglądając potem wydruki usg i znajdując między nimi buźkę mojego Maluszka :) Mogę się nią Wam pochwalić?:)

To mój Franolek w 30 tygodniu ciąży:
(trochę niewyraźne, bo to zdjęcie, nie skan)
 
Do góry