reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

Dziewczynki GRATULACJE, cudne zdjecia, sliczne dzieciaczki, takie fotki sa po prostu niesamowite. A Twoj Franus Ewa to superowo wyszedl, mnie sie zdalo ze oko puszcza:tak: Fajnie by bylo taki scan miec, ale slyszalam ze u nas to f200 kosztuje, a przy naszy "potrzebach" to jednak troche duzo wiec se podaruje.

Ilonka my mamy chyba tego samego dnia wizyte o ile czegos nie pokickalam, 19.01 tak? Jesli tak to mam nadzieje ze razem z Toba bede mogla sie tu pochwalic zdjeciem, ja mojego groszka jeszcze nie widizialam wiec tym bardziej sie podniecam.
 
reklama
LeRemi tak kochanie, 19 mam wizytę :) juz sie nie mogę doczekać ale czy bede miec fotkę to sie okażę ale napewno zrobię wszystko aby ją miec nawet telefonem pstyknę fotkę z ekranu albo ze zdjęcia co bedzie miec gin, :) a jak nie to pójdę sobie prywatnie na usg 3D jakoś wcześniej niz w 14 tyg :)

Ewa to moze i ja sie pochwalę fotką synka ( ok 33 tydzien juz nie pamietam) oj potem to miełam wszędzie to zjęcie przy sobie :) taka radośc była jak sie patrzyło na ta małą buzię :) teraz tez chce miec takie pamiątki :)

Zobacz załącznik 425293
 
Ale piękne Wasze Dzieciaki :) Cornelka, Twój Maluszek do góry nogami wisiał? Dobrze widzę?:)

Skąd wiesz? :-) Jak ty to dojrzałaś? :-p Rzeczywiście wisiał do góry nogami i dopiero lekarz odwrócił obraz na monitorze żebym mogła na niego spojrzeć "twarzą w twarz" :-D W ogóle się obracał i kręcił, śmiesznie to wyglądało :-)

O jaaa Franulo jaki duży człowieczek :-) Super wygląda, taki słodki śpiący maluch :-) Też będziemy chcieli sobie taką fotkę zrobić na pamiątkę, ale właśnie jakoś tak później.
 
Ilona wooooow, cudenko! To jest niesamowite w dzisiejszych czasach, widziec buzke swojego maluszka jeszcze zanim sie urodzi:rofl2: Ja fotke na pewno dostane, to standard tutaj, tylko tym razem bede musiala dac pare groszy, w poprzedniej ciazy nic nie placilam. Ale i tak nie narzekam, tu prowdzenie ciazy, wszelkie badania sa i tak za darmo.
 
LeRemi - ja chodze na nfz ale naprawde do dobrego lekarza i nie chce go zmieniać bo On jest ordynatorem w moim szpitalu wiec dobrze miec swojego gina w razie czego ,no ale tutaj fotki nie dostanę niestety, ale jak mówię jak chodziła do innej pani to pozwalała mi robić sobie na pamiątke zdjęcie z monitora i mam taką jedną pamiątkę po aniołku, ciekawe czy ten lekarz mi pozwoli tak zrobić ale jak coś to bede okupywać gabinet póki mi nie pozwoli hihi :)
ale prywatnie i tak sobie pójde na takie 3D :) pare razy aby miec filmy i takie zdjęcia na pamiątke :)

Ewa brawo ja tam nie zauwazyłam aby maluszek corneki do góry nogami był , no proszę jaka spostrzegawczość :)
 
Przecież to proste - ta kuleczka na dole to główka jak nic :D

Ilona, cudne zdjęcie :) Kurcze, kusi mnie, żeby teraz też takie zrobić...:/ Ale szkoda mi kasy... Może jakiś grupon zniżkowy będzie ;)
 
Dziewczynki GRATULACJE, cudne zdjecia, sliczne dzieciaczki, takie fotki sa po prostu niesamowite. A Twoj Franus Ewa to superowo wyszedl, mnie sie zdalo ze oko puszcza:tak: Fajnie by bylo taki scan miec, ale slyszalam ze u nas to f200 kosztuje, a przy naszy "potrzebach" to jednak troche duzo wiec se podaruje.

Ilonka my mamy chyba tego samego dnia wizyte o ile czegos nie pokickalam, 19.01 tak? Jesli tak to mam nadzieje ze razem z Toba bede mogla sie tu pochwalic zdjeciem, ja mojego groszka jeszcze nie widizialam wiec tym bardziej sie podniecam.

Ty pros polozna o usg, ja mialam w 6tym tygodniu, teraz znowu bede mowila, zeby nie placic dodatkowo niepotrzebnie, jak trafisz na fajna midwife to masz super wtedy, to fajne babki sa, ja mam dodatkowo troszke lepiej bo matka mojej kolezanki to szefowa przelozynch midwife u mnie w miescie :)
a 3d wcale nie jest takie straszne cenowo Pregnancy Screening & Baby Scanning Pricelist | This is my
ja poczekam i zrobie srebrny albo zloty pakiet, dostajesz zdjecia bez dodatkowego placenia itd, albo jak nie dadza mi skierowania teraz na usg to pojde na brazowy pakiet za kilka tygodni
 
Przecież to proste - ta kuleczka na dole to główka jak nic :D

Ewa to cię zaskoczę, ale ta mała kulka na dole to tułów, a ta większa to głowa :-p
Choć przyznam,że jak na początku dzidek był do góry nogami i kulka była na górze to też myślałam, że to główka :-pDopiero mi gin obraz obrócił i dokładnie wytłumaczył co gdzie jest :-D
 
reklama
:D Czyli jednak nie jest do góry nogami :)
Teraz widzę główkę - taka jak u kosmity trochę :) Franek ma podobne zdjęcie z 11 tygodnia - też taki kosmita :)
 
Do góry