reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

Bejbi strojnisia mała z Twojej córci;)

Danuś my na dzień dziecka zabraliśmy malucha do krainy zabawy:) i pewnie nie raz tam jeszcze pójdziemy ,bo nie chciał wyjść tak mu się podobało:)
P1010537.jpg
 

Załączniki

  • P1010537.jpg
    P1010537.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Kurczę, super z tymi kulkami :). Chyba też musimy Tymka wziąć :). Mimo, że z tyłu głowy jakaś poczwara woła do mnie "bakterie, zarazki, nieczyszczone kulki" :D. Agnes, macie te same biedronkowe bodziaki co my. BOSSSKIE są! :).
 
ee Dzag Ola z racji posiadania brata chodzi regularnie do figlolandów, bawi się wszystkimi ichszymi zabawkami i żyje ;-)
ale gdyby nie miała brata to by nie poszła jeszcze przez dwa lata :-p to jednak zdecydowanie rozrywka dla starszych. Czułabym się strasznie nie swojo.
 
Dzag ja w sumie nawet o tym nie myślałam , że brudno.... mały bawił się w wydzielonej części dla bąblów do 1 roku wiec nie wiem chyba było ok. małemu się podobało, a czykolwiek głośno tam mały chciał się przemieszczać wszędzie sam a ja bałam się że go zdepczą:p kupiliśmy w tesco takie kulki za 25zł dokupię jeszcze jedną paczkę i taki tyci basenik i zrobię mu taki plac zabaw z kulkami w domu tez uważam że takie duże place zabaw i rozrywki są raczej dla dzieci w wieku 5-10lat:)
 
ale fajowe ta dzieciaki, dzag, tymek cudownie marszczy nosek jak się cieszy! milionka szymek sama słodycz, do schrupania, a u Was irisson piękne oczyska! danuś, Agnes, widać że dzieciaki mają mega radochę ;) bejbi, królewna w falbankach śliczna!

my za to testujemy Miny Przyjazne oraz Groźne i mamy taki fajny pyszczek ;)

27.05.13:02.jpg27.05.13:03.jpgzdjęcie.jpg
 

Załączniki

  • 27.05.13:02.jpg
    27.05.13:02.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 57
  • 27.05.13:03.jpg
    27.05.13:03.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 56
  • zdjęcie.jpg
    zdjęcie.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 55
Karolina Laura ma kolczyki od tamtego roku, u mnie w rodzinie wszystkie Panie mają kolczyki, na 18stkę dostaje się złoty pierścionek, takie tradycje, wyglądają obie w nich bosko, ja tam cyganka jestem, lubię wielkie konkretne kolczyki, ale w pracy nie mogę, buu
 
Irisson piekne oczyska ma Nina, no i te kolczyki aaaaaaa, super:) Ja juz sie nie moge doczekac, olivia na roczek ma dostac wiec jakos troche wczesniej przebijemy, cudnie to wyglada. Dla takich malych dziewczynek to kolczyki male sie kupuje, to to wadzic nie bedzie na pewno. Blizniaczki mojego brata juz rok maja i chyba jeszcze sie nie kapnely;) A przebic lepiej takie mlode uszki, bo jak to mowi moj znajomy "na dziecku jak na psie sie goi":p
A do takich "placow zabaw" my tez chodzimi i kurde, ja to nawet nie pomyslalam, ze tam zarazki czy bakterie. Grunt, ze mala ma radoche i zdrowa tez. A w sumie gdzie teraz nie ma zarazkow, wirusow i bakterii;)
Weronka Tola slodki zlosnik, do schrupania. Moja tez tak robi a ja zaraz cmokam tego dzioba:) Swoja droga podobne sa dalej z tymi minkami:)
 
Ostatnia edycja:
LeRem mi kosmetyczki mówiły, że do roku najlepiej przebijać, kupiliśmy maść Emla znieczulająca, miała uszy posmarowane godzinę przed i serio nawet nie drgnęła ;-)
 
reklama
irisson moja nie drgnęła przy wbijaniu wenflonu i szukaniu zyłe więc może nawet maśc znieczulająca nei potrzebna bo te dzieci jakies nie czułe. Dopiero panikują na starość
 
Do góry