reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

ewa, piękne! ja też moją praktikę muszę wykopać z szuflady, dawno nie robiłam analogiem, a teraz naprawdę jest temat do opstrykania ;)

a tu póki co cyfrowo i na szybko - tolek w objęciach taty, widać jak dziewczynę wyciągnęło, choć umówmy się, tata koszykarzem nie jest ;)

14.02.13:4.jpg
 
reklama
Cudowne dzieci. Wszystkie. Boshe, jak miło na nie wszystkie popatrzeć :-).
A ja chyba też śladem ewy muszę odkurzyć mojego analogowego Canona. Że też o tym nie pomyślałam...
 
irisson, super! to chyba miłe że ta istotka którą się urodziło taka podobna... ja sie o tym nie przekonam, raz że żadnych(!) swoich zdjęć nie mam z tego okresu a dwa, że moi i tak nie podobni do mnie
a przepraszam- starszak ma stopy po mnie:-D
 
Matma mi mówią znajomi, że Laurkę mogę zgubić, bo każdy i tak wie gdzie odprowadzić, a Niniuch to miał być do tatusia podobny, a tu sorry moje geny fajniejsze :-D

Ewa myślałam, że na pierwszy zdjęciu to Franek, a to Aniela no nie? ale klony z nich :-)
 
Irrison faktycznie twoje dzieci!!!
Ewa zarąbiste te foty.My mamy lustrzanke analogowa, mój Artur kiedyś fotografował, nawet przez chwilę z tego żył, ale coś starcił zapał i teraz nawet hobbistycznie nie chce robić. Szkoda, bo ja uwielbiam zdjęcia, ale ja zdecydowanie nie mam do tego ręki
Weronkaz Tola jest taka śliczna! I na pewno nie wygląda na swoją wagę, okrągła ale nie kluska tak bym rzekła :-)
 
Ewa Franek i Aniela to rzeczywiście jak klony!!! Też myślałam że to Franek na tym pierwszym zdjęciu. Super masz te dzieciaczki.

Weronka, ja nadal pozostaje fanką Toli :D nawet w wadze ciężkiej ;) a że długa to tym bardziej mi do mojego Tymka pasuje, bo on też długi po tacie :D
 
reklama
Milionka, super fotki :) Szymuś jest uroczym, całuśnym chłopaczkiem :) No i widać, że nawet sposób spania się dziedziczy :) A... i mamy taką samą zieloną misiową pościel :)
 
Do góry