reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

Aaaa, Milionka zapomniałam napisać. Świetnie Twój Szymek się zaśmiewa już :))) Pełną gębą się już śmieje. Mamo, jak ja czekam, aż Lila tak w końcu zacznie, ale na razie jeszcze się hamuje ;)
 
reklama
Katjusza, u mnie Wasza piosenka już zgapiona, szybko się jej nauczyłam:tak: Ale moja tak zaciska te ręce, że szkoda gadać, długą chwilę musimy się bawić żeby się rozluźniła.
 
katjusza mała pierdoła, no ładnie :)) (ja swoją też tak czasem nazywam) Twój Wiki bardziej na mamę patrzy niż na zabawki a u nas na odwrót. Zawsze dla mnie nieprawdopodobne sie wydaję, że takie to to małe a już charakter w genach ma.
 
Trochę Oli
Ola i jej fryzura na pożyczkę
DSCN1875.jpg

Ola myśli że jak oderwie ręce od podłoża to się przemieści
DSCN1882.jpg

Ola dupka w górze kolejny pomysł na przemieszczanie
DSCN1907.jpg
 

Załączniki

  • DSCN1986.jpg
    DSCN1986.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
reklama
Katjusza, świetne te Wasze zabawy. Jak Wiki fajnie się śmieje i cieszy :) Miło na to popatrzeć. No i z racji moich zainteresowań zawodowych muszę powiedzieć, że masz bardzo ładny i miły dla ucha głos :)

Kakakarolina, Ola jest cudna :) A tą pupkę rzeczywiście fajnie już wypina, niebawem będzie kolejny etap w drodze do nauki chodzenia :)
 
Do góry