reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

002.jpg
 
reklama
Dziewczyny,One są cudne, cudne!!!
ewa słodziaki. I takie do siebie podobne, rewelka:tak:
doti śliczna ta Twoja córcia!!!:-D Ona ma miedziane włosy, czy tylko tak się u mnie wyświetla?
 
Aia blondyneczka.Zaluje ze jej wloski scielam,z loczkami ladniej wygladala.Ale teraz obiecalam sobie ze nikt mnie juz nie namowi na sciecie jej wloskow
 
doti, Luizka fajna, choć nie wygląda na tym zdjęciu na szczęśliwą. Ale ja tez bym się nie cieszyła przy takim kiepskim Mikołaju :-D.
 
Aaahahaa :-D gosha, no rzeczywiście stracił głowę :-D. Ale fajnie śpi... Nie jak moja pierdoła, tylko na brzuszku z pupą do góry...
 
reklama
milionka-super filmiki!

I tak mi się nasuwa,że rodzic to zrobi wszystko byleby dziecko się śmiało i było zachwycone.

Ja dziś krzyczałam "mniam, mniam, mniam" dopóki Kacpra przestało to bawić, a mnie zaczęła boleć głowa :tak::-D Ale te śmiechy są tak urocze,że nie można sie powstrzymać.
 
Do góry