reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

tolinka ma gdzieś na szyi odziedzicziony po tatusiu tzw. "łachot śmiertelny" - czasem jak ją tam wycieram po kąpieli dostaje napadu śmiechu. nie brzmi to bynajmniej jak perlisty wdzięczny śmiech prawdziwej damy, tylko jak rechotanie ćwierćinteligenta, ale też uwielbiam!

a tu dynia nam dobrze wchodzi (prawie trafiamy do buzi):

11.01.13:2.jpg
 
reklama
W ogóle... jaką Nina ma słodziutką malutką bródkę :tak::-).
milionka, ekstra te śmichy-chichy :-D. Te późniejsze już takie... dorosłe :-). Ale nam dzieci rosną no...
weronka, Tola przeszczęśliwa widać nawet jak nie wszystko do buzi trafia :-D.
 
irisson, Ninka cudna, buzia z okrągłymi oczami i maleńką bródką jak z japońskiej mangi, i też uważam że podobna do siostry.
milionka, śmiech pierwsza klasa, mój starszy się też tak śmiał w tym wieku, a młodszy bardziej powściągliwy w wyrażaniu radości, tęskno mi żeby znów usyszeć taki śmiech...
 
O rany, ale Wiktor wytelepany :-D. Dyrygent mu chyba najbardziej podszedł :-p. Katjusza, ale zlituj się... co Ty robisz na forum o 2 w nocy?:szok:
 
Irisson świetną masz rodzinkę, miło się na Was patrzy :)

Aasi, fajne zdjęcie z tą nóżką. Też czekam, kiedy Lila zacznie wciągać własne stopy :)

Katjusza świetny filmik. Patrzyłam normalnie z podziwem, jak sprawnie ćwiczysz z Wikim :))) Ja bym pewnie miała stracha przed niektórymi ćwiczeniami, a Ty taka wprawna jesteś. I widać, że bardzo mu się to podoba. Zabawy na kocyku są jednak najlepsze. Masz może jeszcze jakieś filmiki ze wspólnych zabaw, którymi można by się było zainspirować :)?
 
reklama
Do góry