reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków :)

reklama
Przedstawiam wam moją Olę :)
g 023.jpgIMG_8616.jpgZdjęcie0161.jpgZdjęcie0173.jpg
 
trojanka - mały przystojniak
misia - ładna gaduła. Moja wydaja takie same dźwięki a ostatnio nauczyła się gadać gdy ją karmie - pociągnie cyca i monolog, pociągnie, patrzy na mnie i monolog... jakby mi chciała powiedzieć że nie smakuje albo za zimne jest hihi
 
trojanka - mały przystojniak
misia - ładna gaduła. Moja wydaja takie same dźwięki a ostatnio nauczyła się gadać gdy ją karmie - pociągnie cyca i monolog, pociągnie, patrzy na mnie i monolog... jakby mi chciała powiedzieć że nie smakuje albo za zimne jest hihi

dzieki, ;-)

moj mlody tak samo, przerywa i nawija,i tak sobie pogada chwile ale czesto oznacza to ze chce mu sie odbic i chyba tak sie domaga... jakby subtelnym szeptaniem :-D
 

witaj Oleńko :-) ale Ty śliczna :-D i jak mądrze patrzysz na świat :tak:

Wiktor opowiada jak minął mu dzień :-p

[video=youtube_share;bYsSGS4mLHo]http://youtu.be/bYsSGS4mLHo[/video]

Cudny gaduła :-D

Dziękuje dziewuszki za porady.

Dzięki temu mogę Wam pokazać 4 miesięcznego Antka:-)

bVfZo.jpg
[/URL][/IMG]

Ale powalający uśmieszek :-D
śliczny pajacyk, taki kolorowy jesteś :-)


Trojanka Tatuś się go nie wyprze choćby nie wiem jak bardzo chciał :-D
śliczna z Was rodzinka :tak:
 
reklama
elifit jak Ci się udało wyłapać taki piękny uśmiech do zdjęcia? Ja jak biore aparat to majka oczy jak 5 zł i się wpatruje jak by zobaczyła ufo i mało mam zdjęć z takim fajnym uśmiechem.

u nas to samo hehe


cudny misio :) i rzeczywiscie do taty podobny bardzo :)

Dziękuje dziewuszki za porady.

Dzięki temu mogę Wam pokazać 4 miesięcznego Antka:-)

bVfZo.jpg
[/URL][/IMG]

ale jestem piekny :)))
Wiktor opowiada jak minął mu dzień :-p

[video=youtube_share;bYsSGS4mLHo]http://youtu.be/bYsSGS4mLHo[/video]

mala gadula:) ale subtelna , bo moj tak gada , a wsumie sie drze ze chyba go pol bloku slyszy :szok::-D
mam nadzieje , ze mu tak nie zostanie :-D


cudna !! widze tez zachlannie wszystko by na raz do raczek brala hehe
 
Do góry