reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych II kreseczek i ciążowych brzuszków

reklama
Systematycznie rosniemy;)


2012-10-20 20.10.47.jpg

Dobrze, ze narazie tylko w brzuchu;D Na wadze + 0,5kg ;)
 
images.jpeg

Na zdjeciu jakis mniejszy:/ A juz w porownaniu z niektorymi zdjeciami brzuszkow tu zamieszczonymi to....szkoda gadac:/ ale ale:D Jest!

12tyg4dni
 
Ostatnia edycja:
kasienka ale masz brzuchola już...jestem dwa dni za Tobą i zaczynam się zastanawia czy nie moj jest za mały...jutro mam drugą wizyte więc trochę zaczynam panikowac ze stresu....czy maly ludzik dalej tam jest
 
flądra nic się nie martw na pewno dzidzia jest i zdrowo się rozwija, ja też nie mam jeszcze brzuszka w ogóle po mnie nie widać, że jestem w ciąży jeszcze i na nas przyjdzie pora :)
 
reklama
Do góry