reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych II kreseczek i ciążowych brzuszków

nie wiem! wzdęcia miałam na początku, nie mogłam się załatwić prawie 5 dni.... ale zmieniłam dietę i przeszło....
w poprzedniej ciążyw 9 tc miałam taki... IMAG0833.jpg może tak po prostu mam...

Mama mówi że miała podobnie...
 
reklama
Ale brzuchy!!!!!!!!!!!!! :D Ja jestem jeszcze prawie płaska, wyłączając resztki tłuszczyku i skóry po odchudzaniu :-(
 
no ja kochane w ciagu 2 tyg straciłam ponad 10cm w obwodzie brzucha....wiec nie mam sie czym chwalic... no i tłuszczyku mam troszke... pokaze sie jak rzeczywiscie bedzie cos widac..

Ale brzuszki macie imponujące :)
 
Zdjęcie zatytułowane:
Muj bżóh cionrzowy.
Robione "z rąsi", o jakiejś siódmej z groszam rano, gdy jeszcze było ciemno :-D


Zdjęcie3249.jpg
 

Załączniki

  • zdjcie3249.jpg
    zdjcie3249.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 88
W takim razie nie bawię się z Wami! :-( :-D
Ej, ale wcale nie, bo jak się prostuję porządnie, to taki mam, już nie mogę wciągnąć :/ A jak się garbię, to nie widać :dry:
 
Ostatnia edycja:
No przecież ja też żartuję :-) Zaczęłam Wam trochę zazdrościć tych brzucholków, chociaż chciałam jak najdłużej być "bezbrzuchowa" :p
Pewnie się obżarłam wczoraj za mocno i też wywaliło + zaparcia robią swoje ;P
 
reklama
Citrus - jak rano widac juz, to znaczy ze rosnie:-p Moj widac juz rano, a wieczorem jak dla mnie jest mega jak na ten tydzien. Bede wygladac jak beczka na koniec jak zaczne w koncu jesc normalnie:-D

P.S. Zdjecia z rąsi sa niezle;D I jeszcze dziubek do tego:-D
 
Do góry