reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Piękne brzuszki!

Ale bym wymacała każdy jeden, wygłaskała i w ogóle :cool:
Powiedzcie kochane, czy was też czasem swędzi brzuch? Ja mam wrażenie, że to od tego rozciągania.. ale jak mnie najdzie atak swędzenia, to nie mogę przestać się drapać :eek:


A oto i my, zdjęcie z wczoraj :zawstydzona/y: (waga obecna 59 kg)

2014-01-29 21.30.43.jpg
 

Załączniki

  • 2014-01-29 21.30.43.jpg
    2014-01-29 21.30.43.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 130
reklama
Straciatella Noooo jaki śliczny :) a Ty dalej szczuplutka :-) na początku strasznie mnie swędział teraz momentami tak się napina że mam wrażenie iż zaraz pęknie :confused:
 
podobno jak swędzi może być to oznaką pojawiających się rozstępów...:wściekła/y: też tak miałam ale od kilku dni zmieniłam krem i nic nie swędzi i skóra nie jest tak naciągnięta;-) póki co nie mam rozstępów ani po poprzedniej ciąży ani na dzień dzisiejszy w tej:tak:
 
straciatella wyglądasz cudnie, tylko brzuszek rośnie:-), (ja wkoło niestety,) chciałabym mieć taką figurę w ciąży

patrra Ty bardzo szczupła musiałaś być skoro teraz uważasz, że brzuszek spory :-) fajny i mały jak na ten tydz.

Czekamyna Igorka na prawdę nie masz czego żałować, żę brzuch mały (choć chyba wcale taki mały już nie jest :-D)

jeszcze ponarzekamy, że nam te brzuchy przeszkadzają, mnie już zawadza w zapinaniu kozaków i schylaniu się. Skóra i mnie swędziała ostatnio, widocznie się rozciąga, przynajmiej jest motywacja, żeby się bardzie regularnie smarować :-D

Ps dodajecie zdj normalnie przez tą ikonkę w drugim rzędzie? Bo ja tak zawsze dodawałam, a teraz nie chcą się załadować :-(
 
Lekarz dziś mi powiedział że mam fajny brzuszek, wcale nie jest mały :tak: Spotkałam koleżankę - ma termin na początek kwietnia i ma taki brzuch jak ja :-D
 
Śliczne brzuszki :)
Dziewczyny a czy któraś z Was myślała o sesji ciążowej, żeby mieć pamiątkę z brzuszkiem?
 
reklama
Do góry