reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Ja też jak Straciatella ważę 59 kg przy wzroście 169 cm - przed ciążą ważyłam 52 kg,
ale jestem jakieś dobre 3 tyg. z terminem do tyłu, więc nie wiem jak będzie dalej :-)
 
Ja startowałam z 57 kilogramami, teraz mam 8 kg do przodu, a wzrost 170 cm. Powoli czuję się jak ponton ;) to 28 tydzien
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,

wpadłam na chwilkę na forum pochwalić się powiększającym się brzucholkiem :)

15-20-25.jpg
 

Załączniki

  • 15-20-25.jpg
    15-20-25.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 96
Ja zaczynalam z 62kg, mam 168cm wzrostu a teraz 74kg i czuje sie jak ogromny slon z cycami :/ w ogole mi spadla pewnosc siebie i samoocena przez moj wyglad (wiem, ze to nie najwazniejsze ale jednak) spuchlam, mam pelno pryszczy, jakies wysypki na buzi i dekolcie, skore mam bardzo sucha a wlosy to masakra :/ a ponoc na chlopaka sie poprawia uroda :/

Pysia Ty to masz cudowny ten brzusio :*
 
Ja ważyłam 63 przed ciążą a teraz 71... :( wzrost 162cm... tragedia... bo mi się waga odkłada wszędzie, najbardziej w pupie i udach :( ehhh... już się nie mogę doczekać jak będę mogła znów biegać i ćwiczyć, no i dietka dietka :tak:
 
Ja też mam 162 ważę tyle, że aż wstyd się przyznać. Przytyłam już 14kg i bez względu na to co jem od jakiegoś czasu co miesiąc przybywa równe 2kg. Najwięcej i szybko przytyłam w I trymestrze, bo grubo ponad 5 kg od kopa :(. Mnie też idzie w pupę i uda :(. Mam nadzieję, że moje dziecko będzie na tyle spokojne, że będe mogła śmigać na długieeee spacery. Planuję kupić porządne buty :).
 
reklama
Do góry