reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

18 tydzII.jpg18 tydzIII.jpg My, w 18-stym tygodniu :)) Z dnia na dzień się powiększam ;D W końcu wszyscy mi zaczęli mówić że już widać ;))
A kotek jak w temacie - wzięty bezdomny z fundacji. Jest trochę nerwowy i wredny ;))
 

Załączniki

  • 18 tydzII.jpg
    18 tydzII.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 98
  • 18 tydzIII.jpg
    18 tydzIII.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Cudne macie brzuszki :-) Tatuaże też fajne, sama myślałam na tatuażem, ale tak na poważnie to dopiero po ciąży, bo mi się właśnie najbardziej podobają te zagrożone rozciągnięciem miejsca. Także zobaczymy, jak się skóra będzie miała po wszystkim. Zdecydowałam się wkleić Wam mój mały brzuszek, po śniadanku (zdjęcie z wczoraj) - wieczorem jest trochę większy. I koszulka, którą dostałam od koleżanki na mikołaja :happy2:
DSC_0587a.jpgDSC_0581a.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0587a.jpg
    DSC_0587a.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 83
  • DSC_0581a.jpg
    DSC_0581a.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry