reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Aesthete - tatuaż pod piersią piękny !
Ja tez miałam chęć ale jakoś jedna zaraz druga ciaza i tak to odkładam :) za to wykolczykowana byłam w każdej chrzastce ucha języku nosie i brwi. Ale jakoś mi przeszło, zostały tylko uszy dziurawe ;p
 
Makao jestem bardzo ciekawa tej osło-dżdżownicy :p
aesthete ten pod piersią jest super :) pewnie bolało bardzo...chudzielcu jeden :p Ja też po tabl przytyłam a brałam z jakieś 12 lat oczywiście z przerwami i zmianami
CzekamyNaIgorka to jest straszne :-( jak ludzie traktują, najpierw się decydują by potem niszczyć psychicznie a nawet fizycznie ...ile u Was już jest?...pies też potrzebuje czasu do zaakceptowania i na pewno oswoi się i będzie wiedział że ma dobrze. Odnośnie wychowania to moim zdanie da się...mówią że kota nie nauczysz, nasz jest żywym przykładem że u lubego chodzi jak w zegarku, za to przy mnie nie za bardzo :p
nawet nie bolało :p tylko na środku jak na kość najechał to całe studio słyszało moje "kuuuuuurwaaaaa" :p

o widzisz, to mój pies ma podobnie jak wasz kot :p tylko że mnie się słucha, przy obiedzie nawet u mnie nie sępi bo wie że nie dostanie :p zawsze koło krzesła M siedzi :p jak mu daję jedzenie to nie weźmie bez komendy "weź" :D a innych trochę zlewa :D


Aesthete - tatuaż pod piersią piękny !
Ja tez miałam chęć ale jakoś jedna zaraz druga ciaza i tak to odkładam :) za to wykolczykowana byłam w każdej chrzastce ucha języku nosie i brwi. Ale jakoś mi przeszło, zostały tylko uszy dziurawe ;p
dziękuję :) ja z kolei kolczyki to miałam w pępku, języku, kiedyś w uszach, ale tylko 3 :) ogólnie biżuterii nie lubię, noszę tylko pierścionek zaręczynowy i obrączkę ;) kolczyk w pępku pewnie dalej bym miała gdyby M mi przypadkiem nie wyrwał :p
ja na pewno po ciąży chcę ten na brzuchu zmodyfikować ;) już mniej więcej mam plan, trzeba zrealizować tylko :D
 
CzekamyNaIgorka dokładnie jak u nas :) przy lubym czuje respekt a Ja ? To czasami posłucha :p

aesthete dlatego uważam że nie ma rzeczy niemożliwych i nawet kota da się wyszkolić :) tylko trzeba chęci :)
 
uuuuuauuuuu ale z was sexi mamuśki:-D ach te tatuaże piękne i zgrabne figury no no no:-) ja mam tatuaż na szyi chciałam go później przeciągnąć na plecy i taki mam ciągle zamiar i z M chcemy też sobie zrobić taki łączący się na nadgarstkach:tak:

jestem za tematem o wspolnym chudnięciu po ciąży ja mam zamiar ostro się brać za siebie na początku to wiadomo waga na dzień dobry 10kg w dól a poźniej mały wszystko wysysa i dietka obowiązkowa właśnie jaką diete miałyście zaraz po urodzeniu? ja pamiętam jadłam tylko gotowane mięso z rosołu najlepiej wołowe i nie przyprawiony rosół z ryżem
 
Tak piszecie i pokazujecie swoje tatuaże:) Ja też kiedyś już miałam zrobić ale przełożyłam a teraz mój luby jest anty. A siedzi mi już kilka lat ten tatuaż i miałam sobie już zrobić na 30-tkę a tu guzik :) nie da rady teraz :)
 
Tak piszecie i pokazujecie swoje tatuaże:) Ja też kiedyś już miałam zrobić ale przełożyłam a teraz mój luby jest anty. A siedzi mi już kilka lat ten tatuaż i miałam sobie już zrobić na 30-tkę a tu guzik :) nie da rady teraz :)
Mój to nie chce żebym sobie więcej robiła, No ale to moje ciało i moja decyzja :D jak mu się podobam teraz, to kolejna dziara tego nie zmieni :D
 
Oj, dziewczyny...
O psach i kotach to mogę pisać i pisać. Jestem inspektorem w organziacji prozwierzęcej - ile zagłodzonych, bitych, zaniedbanych zwierząt widziałam i odbierałam ich 'właścicielom'... :(
 
reklama
Do góry