reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Ja troszke przybrałam, ale ciągle mieszczę się we wszystkie spodnie, chociaż w niektórych już czuję ucisk jak siedzę itp. Czy to tylko kwestia mojej wygody, czy raczej nie powinnyśmy się teraz jakoś mocno ściskać ? Na każdej stronie pisze co innego : )
I już zauważam że po spaniu na brzuchu mam czasem lekkie pobolewanie, a po spaniu na plecach - boli mnie kręgosłup... Zaczyna się ! ;)
 
reklama
dzisiaj rano 13tydz4dz

brzuszek.jpg
 

Załączniki

  • w ubranku.jpg
    w ubranku.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 58
  • brzuszek.jpg
    brzuszek.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
Zrobiłam foto brzucha i jestem w szoku, że przez 2 tyg tak się powiększył!
13.11 (2).jpg 15 tydzień :-) Robię zdjęcia i się mierzę co 2 tygodnie,. Brzucho rośnie a waga spada, ale podobno teraz ma iść w górę!
 

Załączniki

  • 13.11 (2).jpg
    13.11 (2).jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 70
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry