reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
dziewczyny piękne brzuszki:)

W poprzedniej ciąży mój było widać w okolicach 4tego miesiaca, jakos 15/16 tydzień:) a miesiąc pozniej był już ogromny:)także tak jak pisze Lena, jeszcze chwilka i będą widoczne wszystkie:)

Mnie teraz poki co tez nie widać, nie muszę się spinać i wciągać brzucha, przy osobach które jako ostatnie powinny się o ciąży dowiedzieć:)

Jeszcze będziemy narzekać hehe
 
ewwe masz racje :) Ja staram się pocieszać, że brzuszek jeszcze urośnie, bo jak widzę te inne co są na tym samym etapie a im widać to mi się żal robi :tak:
Dzisiaj rano wstałam z nieco większym brzuszkiem niż zawsze , myślałam że coś podrósł przez noc ale jednak się pomyliłam, wzdęło mnie i tyle :-p
 
Jestem w końcu po wizycie :) Naczekałam się tam 3 godziny, bo lekarz się spóźnił a kolejkę trza było zająć. No więc, jest wszystko w porządku, mały zdrowo rośnie, dokładnie nie szło zobaczyć płci bo mały się wiercił ale w jednym momencie rozszerzył nóżki i było widać ptaszka :-D Lekarz powiedział, że to raczej chłopczyk ale potwierdzi na następnej wizycie :tak:
 
Jestem w końcu po wizycie :) Naczekałam się tam 3 godziny, bo lekarz się spóźnił a kolejkę trza było zająć. No więc, jest wszystko w porządku, mały zdrowo rośnie, dokładnie nie szło zobaczyć płci bo mały się wiercił ale w jednym momencie rozszerzył nóżki i było widać ptaszka :-D Lekarz powiedział, że to raczej chłopczyk ale potwierdzi na następnej wizycie :tak:

gratuluję synka:) może ja dziś też dowiem się w końcu jaka płeć.
 
ja jestem w 15 tyg i u mnie od poczatku ciazy jest mniej o 10 kg. ale brzuszek widac tylko ze u mnie idzie po szerokosc tez a nie odstaje.

Wow to faktycznie duzo schudlas!
Co na to lekarz?
U mnie mdłości powoli przechodza ale nadal nie mam ochoty na nic do jedzenia...
Cos czuje ze ten moj brzuszek to bedzie widoczny dopiero za miesiąc ;)
 
nic powiedziala ze wszystko jest ok wyniki badan dobre. co smieszniejsze nie mialam zadnych mlodsc jeden dzien przechorowalam tylko ze nawet wody napic sie nie moglam bo oddawalam. tez jesc mi sie nie chcialo ale jadlam chociaz kanapke rano i maly obiad pozniej jakies owoce. Siostrzeniec mego partnera ktorz ma 3,5 roku zjada wiecej niz ja. Tylko ze ja tak czy siak do szczuplych osob nie naleze. bo teraz waze 72 kg.
 
reklama
nic powiedziala ze wszystko jest ok wyniki badan dobre. co smieszniejsze nie mialam zadnych mlodsc jeden dzien przechorowalam tylko ze nawet wody napic sie nie moglam bo oddawalam. tez jesc mi sie nie chcialo ale jadlam chociaz kanapke rano i maly obiad pozniej jakies owoce. Siostrzeniec mego partnera ktorz ma 3,5 roku zjada wiecej niz ja. Tylko ze ja tak czy siak do szczuplych osob nie naleze. bo teraz waze 72 kg.

Czyli ciąża Ci służy :D
Ja sie ostatnio śmiałam ze moj dzidziol to sie żywi cellulitem!
 
Do góry