reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Przepraszam bardzo że pytam, gdzieś to widziałam już ale nie wiem gdzie...jakby ktoś na szybko mi podpowiedział o wstawianiu zdjęć to też bym się pochwaliła :)
 
reklama
mi sie wydaje ,ze Sendi to zobaczyla temat z brzuszkami i wrzucila Swoj juz nie patrzac, ze to w majowkach;P bo napisala ,ze jest w 24 tyg :p a u Nas max 19 jest tak wie no:D

diabliczka00 jak dasz "odpowiedz" to masz rozne ikonki nad polem do pisania ;) i sa globusiki i taki obrazek w rameczce po globusiku z czerwonym krzyrzykiem i jak to klikniesz to Ci sie wyswietli okienko do dodawania z zdjec - i tak mozesz dac albo linka do jakiegos portalu z fotka;) albo wybrac fotke z kompa;)
 
piękne brzuszeczki na święta będą fajne bombki:-D
wczoraj byliśmy u dziadka M i coś tam rozmawiamy a on naraz : "a dobra ja gadam z justyną bo my już mamy takie same brzuchy":-D
 
diabliczka piękny brzuszek:)
aesthete ja na szczęście mam tatuaż na ramionach i nad tyłkiem, więc się raczej nic z nimi nie porobi. ale byłam na początek września umówiona na poprawkę tego na plecach no i z wiadomych względów nie poszłam:) po porodzie nadrobię. i dorobię:)
 
No to i ja podrzucę, zdjęcie robione jakoś na początku tego tygodnia więc w 18 tygodniu...fakt że przed śniadaniem i nie jest taki wielki jak zawsze :) stazi dziękuję bardzo :*
Zobacz załącznik 597726Zobacz załącznik 597727
Wow, super brzusio :)

diabliczka piękny brzuszek:)
aesthete ja na szczęście mam tatuaż na ramionach i nad tyłkiem, więc się raczej nic z nimi nie porobi. ale byłam na początek września umówiona na poprawkę tego na plecach no i z wiadomych względów nie poszłam:) po porodzie nadrobię. i dorobię:)
To ja mam z boku brzucha, od żeber do podbrzusza ;) i pod lewą piersią :p miałam iść ten z boku brzucha ulepszać, miał iść na plecy, już wymyśliłam sobie jak ma wyglądać, ale też z wiadomych powodów musiałam to odłożyć w czasie ;)
 
reklama
Do góry