reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Przepiekne macie brzuszki :tak:
Mia ja też mam mały, więc się niczym nie przejmuj.
Dzisiaj w koncu wizyta na 16, już nie mogę się doczekać. Myślę że mi nic zlego nie powie. Troszku mnie tu nie było, no ale niestety mam jeszcze remont :dry: Dzisiaj mi przywieźli w koncu meble do kuchni, został nam tylko montaż, co zapewne potrwa do jutra, bo zlewozmywaka nie mam :-D
 
Fajne macie brzuszki dziewczyny. Postanowilam,ze i ja pokaze moj brzusio. Zdjecie zrobione wczoraj 4.12.
Jesli,ktoras z Was ma podobny,to niech mnie pocieszy:DZobacz załącznik 597510

W którym jestes tygodniu?
Na pocieszenie moj mini brzuszek.
ImageUploadedByForum BabyBoom1386259191.959170.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386259191.959170.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386259191.959170.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 94
reklama
no to i ja i ja. zdjęcia z wczoraj, 16 tydz 4 dzień:)

Zobacz załącznik 597457Zobacz załącznik 597458Zobacz załącznik 597459

na pierwszym zdjęciu to nie linia, tylko blizna:p


Ewelinka, Straciatella, Karmelowa, Caroline, Skorupka cudne, ciążowe brzuszki.

A Skorupka, tak jak Lena, jakby połknęła balonik:pPP



swoją drogą dziwnie się czuję bez moich kolczyków. miałam w pępku i sutku. ta dziurka z pępka to na pewno zostanie, ale sutkowa niestety zarosła. cóż, takie miejsce.
piękny brzusio :) ja tej kreski póki co nie mam :)
a kolczyk w brzuchu miałam, ale 2 lata temu na wakacjach jak M mnie znosił z murku to zahaczył o mój kolczyk i mi go wyrwał razem ze skórą... i już nie noszę. miałam jeszcze w języku, ale przed operacją musiałam wszystkie kolczyki powyjmować i mi zarosła dziurka w języku, no ale to już 10 lat temu było ;)
tylko smaruję się codziennie żeby tatuaże po porodzie jakoś wyglądały, ale i tak czuję, że czekają mnie poprawki :)


Fajne macie brzuszki dziewczyny. Postanowilam,ze i ja pokaze moj brzusio. Zdjecie zrobione wczoraj 4.12.
Jesli,ktoras z Was ma podobny,to niech mnie pocieszy:DZobacz załącznik 597510
cudny :) ciesz się że teraz jest mini, bo ja to się boję że w maju w drzwiach na porodówkę się nie zmieszczę :p

W którym jestes tygodniu?
Na pocieszenie moj mini brzuszek.
Zobacz załącznik 597611
ale piękny :)

sendi, a Ty na pewno majówką jesteś? :p bo na moje oko to chyba marcówka/kwietniówka? :p


wszystkie brzuszki piękne, i te duże, i te mniejsze :) każdy dzidziol z inną wagą się urodzi, to inne wymiary brzuszków ;) nie ma co się martwić że jest za mały czy za duży :)
 
Do góry