reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Hehe, u mnie w brzuchaczu nic nie poszło :p. Ogółem mam tłuszczyk na brzuchu, i na razie nic oprócz tego nie ma :p. A Wy niektóre widać że chude jesteście, tylko macie brzuchal zaznaczony ^ ^. Więc to ciekawe, bo będąc na początku chudszymi ode mnie macie teraz większy brzuch niż mój tłuszcz hehe :p. Mam nadzieję że nie brzmi to niemiło, jak już to jestem niemiła dla siebie, jakby ktoś mnie źle zrozumiał :p. Ale macie rację, to jedyny wątek w którym można powiedzieć "o, przytyłaś!" i wszyscy się cieszą :D:D.

Ashette, Pysia - super wyglądacie! :D
 
To i ja wrzucam aktualny brzucho:p 19tydzien.jpg
 

Załączniki

  • 19tydzien.jpg
    19tydzien.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 92
jakie śliczne macie te brzuszki:zawstydzona/y: no i same właścicielki też promienieją;-)

pampuszek ja na początku też przejmowałam się, że u mnie nic nie widać... ale potem jak sobie tak na spokojnie pomyślałam: mam tłuszczyk na brzuchu, mam bardzo wąską talię ale za to szerokie biodra, to naturalne że mi nie wystaje tak do przodu, tylko bardziej talię rozpycha i na szerokość bioder najpierw idzie, i teraz czekam spokojnie aż braknie miejsca w biodrach i wyskoczy do przodu :-) chociaż nie ukrywam że na święta to chciałabym żeby było widać ładnie:zawstydzona/y: bo mam taką śliczną czerwoną sukienkę, w której baaardzo się sobie podobam, i jeszcze jakby brzuszek był tak ładnie zaokrąglony, to wogóle byłoby cudownie :-D
 
Stazi ale superr brzuchol :*

Ivon do swiat jeszcze trzy tygodnie- zobaczysz bedziesz miala brzuszek. U mnie tez do wczoraj nic a teraz z dnia na dzien kulka rosnie :D i nie zapomnij wrzucic zdjecia w tej sukience :)
 
reklama
stazi, Magda, super brzuszki :) ale się zaokrąglamy :D

ivon, moja koleżanka rodziła w maju 2011 i byliśmy u nich na sylwestra 2010/2011 to miała super ciążowy brzuszek, więc myślę, że już większości z nas się pojawi :)
 
Do góry