reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
No takie doczepione baloniki wygladaja slodko. Z tylu nic nie widac, przodem jak sie ustawisz szczegolnie w czarnej obcislej bluzce prawie tez, a staniesz bokiem i jest niezly widoczek :)
w ogole jakos te brzuchy lepiej wygladaja w obcislych rzeczach :)
A jak sie ubierze cos luznego zeby troche ukryc, to sie wyglada jak kurde w 7 miesiacu :p
 
Makao - no w sumie ja tu jestem z tych pierwszych co maja termin :) jutro zaczynam 19 tydzien jakby nie bylo:D

a nie dziś?

No takie doczepione baloniki wygladaja slodko. Z tylu nic nie widac, przodem jak sie ustawisz szczegolnie w czarnej obcislej bluzce prawie tez, a staniesz bokiem i jest niezly widoczek :)
w ogole jakos te brzuchy lepiej wygladaja w obcislych rzeczach :)
A jak sie ubierze cos luznego zeby troche ukryc, to sie wyglada jak kurde w 7 miesiacu :p

oj, to prawda. w luźnym czymś, jak w namiocie:p
 
Wg mnie najlepiej ukrywają ciuchy ani obcisłe ani workowate :D. Lecz własnie cos posrodku. Muszą byc lekko dopasowane, ale nie dokladnie i wtedy najlepiej to ukryc. Np. Ja w dżinsach i do tego T shirt lekko przylegający i wyglądam ok :p. A brzuch wygląda na najwiekszy w tych wszelkich tunikach odcietych pod biustem xD
 
Makao - a to chyba trzeba byc 18 i 1 dzien wtedy sie zaczyna 19 tydzien co?chociaz jak wbilam swoje daty do kalkulatora tygodni ciazy to mi wyskoczylo ,ze dzis 19 tydzien:p to juz zglupialam jak to w koncu jest:D
 
stazi jak masz skończone 18 tyg to znacy, że idzie Ci 1 dzień 19 tyg:)

Wg mnie najlepiej ukrywają ciuchy ani obcisłe ani workowate :D. Lecz własnie cos posrodku. Muszą byc lekko dopasowane, ale nie dokladnie i wtedy najlepiej to ukryc. Np. Ja w dżinsach i do tego T shirt lekko przylegający i wyglądam ok :p. A brzuch wygląda na najwiekszy w tych wszelkich tunikach odcietych pod biustem xD

ale tu nie chodzi wcale o ukrywanie tylko o podkreślanie brzuszka:) w przylegających ciuchach wygląda najlepiej:)
 
Zgadzam się z Makao, ciąża to tak piękny okres, że powinno się ją eksponować, ;-) a już rosnący brzuszek to coś fantastycznego. :-) Zanim zaszłam w ciąże, zawsze zachwycałam się takimi brzuszkami. :tak:
 
reklama
Do góry