reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Noooo kobietki! Chwile mnie nie bylo a Wy tak uroslyscie!!

piekne! Wszystkie piekne! Bez wyjatku!

a to Maly Mo. 16tc.

image.jpg
 
mgd widzę, że nie tylko ja mam taki brzuchol:D super:))


Iza nic nie oszukuje, zobaczysz sama jak Ci wyskoczy za 2 tyg:D a ja moze mam taki bo mam lordozę kregoslupa na czesci brzucha(czy jakoś tak) i dlatego też taki wypchniety mam do przodu:DDD ale juz teraz nic nie da sie ukryć:-D:-D
a bliźniaków nie mam na szczęscie , chociaż moja mama jest z bliźniaków:-D:-D


co do ruchów, to sama nie wiem, czy coś czuje, czasami mam takie dziwne banieczki w brzuszku jakby pękały, ale dopóki nie poczuje kopniaka to nie bede pewna;-)
 
Jagoda ja to skladam na barki cuazy po ciazy ;)
to zdjecie z samego rana robione...ale gdyym miala Wam pokazac wieczorne....olaboga...
 
Loleczka wiem, wiem lada moment wystrzeli:) Przyjdzie taki dzień, że obudze się rano, nie zmieszcze w spodnie i już nie da się ukryć, że jestem w ciąży:tak:
Jagoda brzuszek rewelacja. Zawsze marzyłam o bliźniakach:)
Cwietka hehe rozbawiłaś mnie:-D nie to, żebym nie ćwiczyła bo siłownia jak najbardziej była grana przed ciąża, ale żeby zaraz mięśnie ;) widzę jak mi wszystko z dnia na dzień flaczeje
 
Iza nic nie oszukuje, zobaczysz sama jak Ci wyskoczy za 2 tyg:D a ja moze mam taki bo mam lordozę kregoslupa na czesci brzucha(czy jakoś tak) i dlatego też taki wypchniety mam do przodu:DDD ale juz teraz nic nie da sie ukryć:-D:-D
a bliźniaków nie mam na szczęscie , chociaż moja mama jest z bliźniaków:-D:-D


co do ruchów, to sama nie wiem, czy coś czuje, czasami mam takie dziwne banieczki w brzuszku jakby pękały, ale dopóki nie poczuje kopniaka to nie bede pewna;-)


hehe min ie chodzilo o wielkosc brzucha tylko o lecace tyg!!! chyba przeskakujesz co drugi tydzien hehe na koniec miesiaca w 20tc bedziesz a my wszystkie wtyyyyyle :D

zeby konkretnego kopniaka poczuc to chyba bedzie trzeba jeszcze poczekac, wydaje mi sie ze pierwsze ruchy ktore czujesz sa bardzo delikatne, wczoraj mysle ze maluch sie obrocil w calosci, bo nie mialo to nic wspolnego z kopniakiem.
ale jakby nie bylo, w przeciagu miesiaca juz raczej wszystkie bedziemy wyczuwac dzieciaczki YUPPIE :-):-):-):-):-)
 
reklama
mgd a ja własnie robie wieczorem bo mam wtedy wiekszy:DD a uwielbiam ten moj brzuszek:-):-):-)

maciejka, mam nadzieje ze to chlopak:-)
Iza, juz sie nie moge doczekać kiedy bedzie czuc maluszka.... ale pewnie pod koniec bedziemy mialy dosyc tych kopniakow w zeberka po nocy:-D:-D:-D
 
Do góry