reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
ale śliczne !!!
bliźniaki zawsze mi się marzyły, pewnie dlatego tak szybko zdecydowałam się na kolejną ciążę ;-) no no ale pod koniec to bedziesz królową brzuszków z dwójką maluszków :happy2:


a tu dla porówniania pierwsza ciąża i obecna (skończony 13tc) Schowek_comment.jpg
 
anula, słodkie, oba:-) A tu mój 4 dni temu.. był na zamkniętym, wrzucę i tu, a co ekshibicjonizm pełną gębą?, a może brzuchem?:-)Brzuchol.jpg
 
Świetne już te Wasze brzuszki, a u Anuli widać faktycznie sporą różnicę...:-) teżmusze porównać zdjęcia obecne do poprzedniej ciąży...;-)
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest...:-)
Jak byłam na usg to dzidzia jest bardzo nisko zaraz nad wzgórkiem łonowym- i w tym miejscu mam wybrzuszenie...a brzuch mam wysadzony cały... dlaczego tak się dzieje??
 
All-me- ja mam dokładnie tak samo :) nie do końca wiem z czego to wynika, ale lekarz mnie uprzedzał, ze będzie szybko brzuszek i będzie do przodu wysadzony a talia zostanie. i się sprawdziło! podobno dzieciaczki nisko zagnieżdżone mocno pchają do przodu a to nad nimi to pewnie jelitka :)
 
Allme dzieje się tak ponieważ powiększająca się macica zmienia położenie innych narządów tj.jelita żołądek wszystko idzie w górę i dlatego powiększa się cały obrys brzuszka.Ja myślę że będę miała teraz jeszcze większy brzuch niż w poprzedniej ciąży(a tamten był ogromny zresztą widziałyście fotkę) bo w pierwszej ciąży brzuch zaczął się pojawiać w 5 miesiącu a teraz w 3 już był wypukły...
 
reklama
kolejny tc kolejna fota haha :D
14t3d
zdjęcie (47).jpg



all-me- dzidzi jest male jeszcze nad spojeniem, ale macica jest juz spora- mysle je w 14tc jak u ciebie teraz to przypomina duzego grejpfruta
u mnie sie ostatnio wszystko poprzesuwało i czuje taki twardszy balon juz 3 palce pod pepkiem troche wysoko jak na 15tc
 
Ostatnia edycja:
Do góry