reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
aniwar - no raczej myslałam o fotografowaniu "pełnych domków", takie pustki potem to już lepiej nie fotografować, potem to już dzidziusia będziemy uwieczniać na zdjeciach :-)
 
Tak, tak ja wiem, po co puste brzuszki fotografować ale nawet jakby ktos chciał, to chyba nie zdecyduje sie na sesje takie flaczka;-)
 
ano pewnie nie :-( ta pustka po porodzie napewno dziwnie się będziemy czuły i wisząca skóra,,, ale dzidziuś jego widok i to że możemy go przytulić przycmi pewnie te inne smutne kwestie :-)
 
biała - (...)
Ale brzusio faktycznie sexi - przy Tomku też taki miałaś?
tez miałam nieduzy.. ale teraz zdecydowanie mam mniejszy .. coprawda termin porodu Tomka był o 2 tyg wczesniej niz teraz Kuby... ale i z kilogramami byłam wtedy w sumie na +10 a teraz jestem dopiero na +5 .. tyle ze cyce to mi po Tomku zostały w F...
..my z m jak idziemy to ja mam brzucha i chód kaczy i on ma tylko brzuch .. wiec ida dwa brzuchacze.
:)
 
30102010184.jpgA to MY... - 10tyg. przed rozwiązaniem :)
 
reklama
Do góry