reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

B_iala ja mam jeszcze większy problem z biustonoszami bo mam mało pod biustem a miseczka HH lub J. A w zwykłym sklepie nie kupisz takiego stanika. U mnie jest jeden a koszt jednego to od 150 zł w górę. Teraz mi piersi roszkę spuchły i muszę właśnie się zaopatrzyć. Polecam Ci staniki firmy FREYA są rewelacyjne dla dziewczyn z duzym biustem i do tego ładne. Parę razy udało mi się je kupić na alle.. , ale kupuję tylko już sprawdzone modele czyli te same, bo inny model może nie pasować.

oo to tez ciekawie.. ja pod biustem mam 75-80 ale to nie problem bo moja mama kiedys biustonosze szyła to zawsze mi moze skrócic :) i przerobic ja teraz znalazłam u siebie w miescie hurtownie " Verona" i tam kupuje staniki w cene 50- 60 zl i naprawde są rewelacyjne oni tez sprzedają przez internet..ale ja to musze akurat stanik załozyc i zobaczyc jak wygladam ... czy lezy dobrze i wogole hih teraz własnie sie do nich wybieram zeby kupic sobie taki bawełniany bez szwów do spania :) zeby mi sie nierozlewało na boki :)
 
reklama
Ha no mam mam, ważę 85 kg - lekarz mi powiedział, że mam schuść ok. 10-15 kg bo mam problemy ze stawami. Nikt mi nie wierzy, że w ciąży jestem a jak mówię, że 6 miesiąc to dopiero robią oczy bo wygladam identycznie jak przed ciążą. Dopiero teraz od dwóch tyg spodnie zaczły mnie uwierać.
kochana ja wage wyjsciawa w tej ciazy to mialam 89 kg teraz waze okolo 93-94 kg dowiem sie dokladnie w czwartek u gina ale brzusio juz sie pokazuje zainwestowalam w gacie bezszwowe i one ladnie ukladaja brzuszek w okragly wiec wyglada ciazowo :-)
to ja mam tak z biustonoszami nosze F a innych firm to nawet G ... no i niestety jak zakupy to tylko w hurtowni bielizny bo w sklepach to nie ma na mnie rozmiaru a jak jest to nawet moja babcia by se takiego stanika niekupiła ( jak mozna to nazwac stanik ) a drugi problem to zakup kompletu

B_iala ja mam jeszcze większy problem z biustonoszami bo mam mało pod biustem a miseczka HH lub J. A w zwykłym sklepie nie kupisz takiego stanika. U mnie jest jeden a koszt jednego to od 150 zł w górę. Teraz mi piersi roszkę spuchły i muszę właśnie się zaopatrzyć. Polecam Ci staniki firmy FREYA są rewelacyjne dla dziewczyn z duzym biustem i do tego ładne. Parę razy udało mi się je kupić na alle.. , ale kupuję tylko już sprawdzone modele czyli te same, bo inny model może nie pasować.
oj znam ten bol tez mam spory rozmiar ale zaopatruje sie na allegro bo nieraz mozna za kilka zl staniczek nawet ostatnio wylicytowalam sobie staniczek do karmienia rozmiar f za 1 zl :-)

a brzuszki macie sliczne kochane niektore sa malutkie ale napewno urosna ;-)
 
kochana ja wage wyjsciawa w tej ciazy to mialam 89 kg teraz waze okolo 93-94 kg dowiem sie dokladnie w czwartek u gina ale brzusio juz sie pokazuje zainwestowalam w gacie bezszwowe i one ladnie ukladaja brzuszek w okragly wiec wyglada ciazowo :-)

hehe kochana ja kupilam 2 pary gatek w h&m i w nich mi tez brxusio w miare ciazowo wyglada, no a jak kupilam bluze w h&m ciązową- to juz w ogole mąz chodzi dumny bo wtedy dopiero ciaze widac!!
 
Eee... to ja ciążowo wyglądam w czymkolwiek - taaakiego brzucha nie da się ukryć ;) Choć mieszczę się jeszcze w jedne spodnie na sznurek, ale mi z dupska wlazło w brzuch i w sumie dookoła jako-tako a z przodu mega balon :)
 
Eee... to ja ciążowo wyglądam w czymkolwiek - taaakiego brzucha nie da się ukryć ;) Choć mieszczę się jeszcze w jedne spodnie na sznurek, ale mi z dupska wlazło w brzuch i w sumie dookoła jako-tako a z przodu mega balon :)

Ja też mam mega balon :-) Wszyscy mnie się pytają, czy mam bliźniaki :-D
 
Mojego męza kolega myślał ze już tuż tuż,i zdziwił się strasznie ze na początek stycznia mam termin.Taki brzuchol mega mam.
 
martusia - to przynajmniej masz czym się chwalić a pod koniec 8-9 miesiąca to wszyscy będą Cię podziwiali :)
Ja z Magdą tak wyglądałam, że żaden lekarz nie wierzył, iż to ciąża pojedyncza i miałam USG co chwila robione...
 
reklama
Coraz grubsza...:-D:-D:-D
Zdjęcie robione wczoraj - 26tc.
 

Załączniki

  • 26tc.jpg
    26tc.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 39
Do góry