reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

hej dziewczynki^^
kiedys tu pisałam ale tak jakos nie miałam dostępu do inernetu xd
ja wieczorem wkleje swój brzusiooo]
Pozdrawiam
88c5yx8d7ij16rz3.png
[/URL][/IMG]

Moja córcia końcem 17 tygodnia:*
7ezdjcie0037hj


Jeszcze raz bo nie udało sie:]
zdjcie0037h.jpg
[/URL][/IMG]

;)
7ezdjcie0037hj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mój Synek wczoraj zaprezentował nam się tak:-D

Pierwsza fotka "dowód męskości" - jak to kiedyś Klaudoos napisała (dla jasności, zdjęcie zrobione tak, jakby dzidzia usiadła na obiektywie - jeśli robionoby je aparatem:-p).

Druga, to połowa twarzy, jak widać - piękny, nie?:tak:

Trzecia to stopa - jakby odciśnięta na piasku (ta jasna plama)

Czwarta - też stópka, tym razem z boku.

Zakochałam się w tych zdjęciach!!!:rofl2::rofl2::rofl2:
 

Załączniki

  • 20tydz_siusiak.jpg
    20tydz_siusiak.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 45
  • 20tydz_oko.jpg
    20tydz_oko.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 42
  • 20tydz_st
    20tydz_st
    28,1 KB · Wyświetleń: 66
  • 20tydz_stopa.jpg
    20tydz_stopa.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 42
o jaaaaaaaaaaa zdjęcia BOSKIE masz!!!!!!!! Strasznie mi się podobają:) Tylko siedziec i ogladać...i jeszcze te słodkasne maleńkie stupeczki...serce miekknie:) I oczywiście siusiak to rewelacyjnie dał sie uchwycić:) W takich chwilach to już wszelkie wątpliwości pryskają;)
 
oooo to poważne wymiary synus już ma:) Ale czadowo, ze takie szczegóły już wiecie:) No to teraz rodzice dumni, a tatusiek to CAŁKOWICIE:)!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry