reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zdjęcia nasze i naszych brzuszków :)

reklama
Super brzucholki!!
Mój pępek też nie wyszedł z czego się bardzo cieszę bo nie wiem czemu ale te wystające pępki jakoś dziwne uczucie we mnie wzbudzają :baffled::-D spłaszczył się do zera i teraz mam nadzieję że też ewentualnie na tym się zakończy, ciemnej linii też nie miałam, może leciuteńką jakby na siłę szukać
 
Dotkass śliczny brzuszek.

Mój pępek jest na równi z brzuchem i obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to wyjdzie na wierzch, a mnie jakoś to przeraża.
No a teraz domek mojej Basi :) Zdjęcie0150.jpgZdjęcie0152.jpg
Jak się dobrze przyjżycie to na laptopie mam BB otwarte ;-)
 
po mału wszytkie mają już brzuchy ;-) fajnie ;-) a powiedzcie mi o co chodzi z ta czarna linia? ja póki co nie mam, ale koleżanka mówiła, że ona miała mega widoczną tą linię, i brzydko to wygląda. Skąd ona się bierze?
 
Paulina, maleńki, ale śliczniutki ma Basieńka domek :-)

margot, hormony...ale chyba częściej występuje u osób z ciemniejszą karnacją...przynajmniej tak było w moim otoczeniu :tak:
 
Phelania, dotkass piekne!:-)

Paulina Twoj tez uroczy (szczegolnie ze mam mniej wiecej podobny gabarytowo :-D:-D)

o tak sie prezentujemy w 21 tygodniu ;)
brzuchol.jpg

ja mam dosc gleboki pepek, wiec predko mi sie nie splaszczy :-) a moze w ogole unikne tego wywiniecia sie na druga strone :-)
 
reklama
White malutki masz jeszcze brzusio, ale wiesz co ja też długo miałam maleńki a po 21 tygodniu dość szybko podrósł. Już nawet P. się śmieje, że jestem jego kuleczką :-D
 
Do góry