reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:)

my ćwiczymy asekuracyjne siadanie, ale zdarza jej się zapomnieć nogi przekładać przy sofie gdy tymczasem tułów i ręce idą w bok i wtedy jak kłoda leci...a na podłodze nie usiedzi i nie "uraczkuje" tylko cały czas gdzieś łazi po to, żeby się wspiąć
 
reklama
Pb2050011.jpg
To i ja z przyjemnością przedstawiam moja Nineczkę oraz Bruna :-)
skan0001_resize.jpg
 
Stopa, ale śliczne masz dizeciaki!!! Ona tak ciemna a synek jasnowałosy:) Cudne! Mojej mamie się takie skandynawskie wnuki marzą, ale nie wiem po kim, bo przecież u nas wszyscy ciemni:-)

I jest moje ulubione słoneczko:-) Maja. Kocham patrzeć na to dziecko! Mrsmoon, Michał mówi, że to dlatego, że Twoja Maja jak moja córka wygląda i że ona bardziej do mnie podobna niż Miesio:-D:-D:-D Może coś w tym jest, bo miałam takie same oczyska jak Majunia. A Miesiu niebieskooki po tacie. Ale co mnie w Majce najbardziej urzeka, to ten spokój, pogoda ducha, które biją z jej buźki ( wizualnie, bo że temperamentalnie taka to zaprzeczasz)
A co do Miesia- masz rację- on się ciągle chichra. Bóg mi świadkiem, że nie wiem po kim aż takie pogodne jest to moje dziecko!
 
reklama
Aestima Maja aż sie zarumieniła a ja razem z nią:zawstydzona/y:Oczęta ma po mnie, A ma zielone. Dziś Maja ma dobry dzień i rzeczywiście łatwo ją rozśmieszyć, no i nie marudzi, bo z tym słabo u nas ostatnio...Od MIesia też spokój bije:tak:
 
Do góry