reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:)

reklama
Dziękuję Dziewczyny bardzo za tak miłe słowa, aż się wzruszyłam :happy:!!!
Aestima -
muszę przyznać, że z mężem się śmiejemy, że Bruno to mały duńczyk. Jak na razie nie widać żeby Nince miały włoski zjaśnieć. Choć Bruno też się ciemnowłosy urodził. A Twój Mieszko to dopiero będzie łamaczem kobiecych serc (mi się kiedyś marzył niebieskooki bobas - ale z kolei u nas nie ma po kim :)
mrsmoon - Maja ma prześliczne oczęta i uśmiech. Wesołe usposobienie aż od niej bije.
Ironia i Andariel aż wstyd się przyznać ale nie widziałam jeszcze waszych dzieciaczków :zawstydzona/y: obiecuje nadrobić!!
Dubeltówka -o takich pieknych lokach jakie ma Emilka zawsze marzyłam, niestety nie było mi to dane i nawet fryzjer nie stosuje u mnie prostownicy bo wystarczy tylko szczotka przeczesać przy suszeniu i gotowe :-)
Zołza + z Edgarka jest śliczny chłopczyk i ma to co chciałby mieć Bruno - czyli zwierza w domu. Na razie musi nam wystarczyć kontakt z piesem dziadków :-)
 
Aestima,tu chyba juz nie wyglada tak niewinnie,co? 2012-02-09 14.04.15.jpg
 
ha ha ha, mrsmoon - ale mina, ha haha!!! tu zdecydowanie Majcia wygląda na "coś knującą":-D

a ja odkopałam stare foty Ninki - tak apropo czarnego bodziaka - tu jako 5-miesięczna:-D
fanka dm.jpg
 
hehe, no listwe podłogową dorwała, którą A zapomniał przykleić;-) cały dzień uparcie do niej wędrowała...mówię Wam, że to mały szatanek jest:tak:

andariel super bodziak:-D poszukałam zdjęcia Leo, żeby sobie porównać Twoje dzieciaki, ale chyba zupełnie niepodobne są:no: Ninka fajnego irokeza miała;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
przecież tak źle jej z oczu patrzy, że nie da się nie zauważyć:tak:kochana, na zlocie dam Ci ją na godzinę pod opiekę, to poznasz prawdziwe wcielenie mojego dziecka
 
Do góry