reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:)

Widziałam :-D Edi trochę wolniej, ale też z dnia na dzień zwiększa tempo ;-) Tyle tyko, że nie siada sam, ani nie wstaje - zawsze to mniej akrobacji ;-)
 
reklama
a Leo z uporem maniak usiłuje wspinać się w górę po kuchennych szafkach - po relingach... a ja mam zawał wtedy, bo tam twarde płytki i jak by tak upadł, to... strach myśleć!
 
Andariel u mnie jest to samo... Najczęściej to dobiera się do mojego ogromnego kwiatka w pokoju i z uporem maniaka wygrzebuje mi ziemię albo się po nim wspina.
 
Asia natomiast z uporem chce zrobic inspekcję w psiej misce, dobrze że jej czołganie się nie jest jeszcze zbyt szybkie bo pewnie chciałaby posmakować psich chrupków. Boję się strasznie jak zacznie chodzić:szok:
 
U nas polowanie na kocie zarcie - jak klade miski na parapet to Luna placze, a jak stawiam na podlodze to mlody odciaga kocine za ogon i dobiera sie do karmy :szok:
 
cudne wszystkie dzieciaczki

andariel u nas wczoraj też była wspinaczka po relingach :szok:

Teraz jest przekichane, bo ani w łóżeczku nie jest bezpiecznie bo ciągle wstaje, zmnienia rączki, obraca się i bum gotowe, na ziemi tym bardziej bo wspina się na wszystko i doraczkuje wszędzie :baffled:
Kochane cieszcie się póki można "uziemionymi" dziećmi :-D
 
Olga Antek zasuwa jak mały samochodzik;-) Ale widzę, że nauczył się na dupcię upadać:tak:Ja czekam aż Maja zdobędzie tą umiejętność, bo na razie nie mogę z niej wzroku spuścić...
kati widzę, że i Mateuszek pędzi z rozwojem, a jaka radość jak wstanie w łóżeczku:-D
zolzik dobrze, że dzieciaki na spotkaniu obfotografowałaś z Nutrią, bo tak to żadnej pamiątki by nie było:tak: A Ediś super sobie radzi na podłodze, a Kalimba jaka grzeczna:tak:On jest strasznie pogodnym dzieckiem, nie wiem czy kiedyś takiego wesołego małego człowieczka spotkałam
larvunia chyba Misi się podoba wśród miśków;-)
mamusia podziwiam Cię i cieszę się razem z Tobą z tej butli, zdolnego masz chłopaka!!!
trasia Marysia chyba też taka pogodna jak Edi, co:tak:widzę, że ruszyła z kopytka:-D Tunikę na przepiękną!!!
Aestima Miesio też na każdym zdjęciu uśmiechnięty, a na 3-cim zdjęciu papa robi??? Maja jakoś teraz nie chce, za to brawo jedną ręką o drugą nieruchomą bije;-) Przybornik na łóżeczko masz cudny!!!
asinka i Tymulek ruszył w górę i do przodu, ale te nasze dzieciaki szybko rosną:szok:a gdzie grzywa?????!!!!!

a to moje słonko sprzed kilku dni
_MG_4879male.jpg_MG_5160male.jpg_MG_5213male.jpg
 
Mrsmoon - śliczna ta Twoja mała :tak:I super ma uśmiech - aż się ma ochotę do niej uśmiechnąć oglądając zdjęcia...
A Antek, owszem, nabył trochę umiejętności z zakresu bezpiecznego lądowania, ale niestety jeszcze b. często zdarza mu się lecieć jak kłoda... także "assistance" mamusi nadal niezbędny...:tak:
 
reklama
no, oczyska to takie dwa węgielki ma Maja... podoba mi się bardzo:tak:
umiejętność asekuracyjnego siadania jest bardzo... odciążająca rodzica:-D i jak to komicznie wygląda! Leo odgina dupcię w tył, zerka na podłogę czy aby na pewno można klapnąć i wtedy tak manifestacyjnie obniża kuper do podłoża:-)
 
Do góry