reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

Paulinko, a w jakiej czesci Zawiercia mieszkasz? Ja mam mieszkanko na Kasprowicza, niedaleko komendy i starostwa.
Madziu jak tam Twój synek??? p.s. napisz jak ma na imię Twoje Słoneczko :-)
Opowiem Wam co dzisiaj zrobił mój mały. Zostawiłam go w łóżeczku, lezał grzecznie wiec poszłam do drugiego pokoju. Cały czas gadał do siebie, piszczał i miauczał wiec przyszłam do niego dopiero po ok 10-15 minutach, a on leżał w zupełnie innym końcu łózeczka, w zupełnie inna strone ("do góry nogami") :-D Sam się obrócił i leżał zadowolony. Dopiero po jakimś czasie zorientowałam się jak on to zrobił w tak krótkim czasie- przewrócił się na boczek i wspinał się nózkami po szczebelkach aż sie obrócił:-)
Ty Paulinko pewnie juz to przerabiałas, ale ja byłam zaskoczona ogromnie:-)
Wieczorne pozdrowionka
 
reklama
cześć dziewczyny z tymi spacerami to fajny pomys ale ja to tak do Zawiercia mam spory kawałek ale wy możecie wpas dominie jak macie samochód i prawko moja tesciowa to cieszki zeycie ale morze jak sie spotkam to wam opowiem jak mnie wczesniej do grobu nie wpedzi meza mam wspanialego jest bardzo opiekuczy ale pracuje jak eraca to sie opiekuje dzieckiem ja narazie sie zajmuje mam teraz mamle problemy z uzedem pracy jak bede wieczorem to pdam wam swoje gg to pogadamy no morze skim sie ty zaprzyjaznie pozdrowionka dla Oli i dla ciebie Paulinko narazie czekam na wasy pozdrawiam dziedziaczki buzka :-D
 
cześć dziewczyny z tymi spacerami to fajny pomys ale ja to tak do Zawiercia mam spory kawałek ale wy możecie wpas dominie jak macie samochód i prawko moja tesciowa to cieszki zeycie ale morze jak sie spotkam to wam opowiem jak mnie wczesniej do grobu nie wpedzi meza mam wspanialego jest bardzo opiekuczy ale pracuje jak eraca to sie opiekuje dzieckiem ja narazie sie zajmuje mam teraz mamle problemy z uzedem pracy jak bede wieczorem to pdam wam swoje gg to pogadamy no morze skim sie ty zaprzyjaznie pozdrowionka dla Oli i dla ciebie Paulinko narazie czekam na wasy pozdrawiam dziedziaczki buzka :-D moje soneczko ma naimie Kacperek pozdrawim
 
Moje gg to 8457411:-)Piszcie kiedy chcecie.:-)Ja mieszkam tak bliżej żabek a dokładniej na Blanowskiej .Olcia gratulacje dla mikołajka ja wiem jaka to radość jak dziecko robi postępy i uczy się czegos nowego.Buziaki dla was
 
spoko to na pewno się odezwę niema sprawy hej Ola jak tam twój synek lubi leząc na brzuch bo mój tak patrowi sam się na boczki przewracać i nawet jest taki wszystkiego ciekawy prawie już siedzi jak szybko rośnie normalnie ni wiem kiedy a tak mi zleciało te 5 miesięcy już niemego się doczekać kiedy powie mama lub tata pozdrawiam

buziaczki dla dzieci i dla wasz pa ;-)
 
hej dziewczyny jesteście czy już nie morze się kiedyś spotkam się i wpadnę do Zawiercia co wy na to Ola i Paulina czekam na odpowiedzi pogala bym wam muj numer telefony ale to napisze wam na gg czekam na odzew :-) pozdrowionka dla waszych kochanyh urwisow pozdrawiam :tak:
 
Powiedzcie kiedy wam pasuje musimy oglądać prognoze pogody oby ona tez nam w tedy dopisała.A mam takie pytanko po ile macie latek??Czekam na was tu albo na gg bo cos nie udaje nam się na siebie trafić.:-)
 
Coś wam opowiem siedziałam dzis z mężem na łóżku przodem do siebie prawie na przeciwko lóżeczka synka i w pewnym momencie siostra wchodi do kuchnii pyta czemu wypuścilismy tylko Bartka(bo to była godzina 20 były w łóżeczkach do spania już gotowe)a my takie oczy że jak to ?/okazło się że sam wyszedł a my nawet niezauważyliśmy tego i niewiem jak to zrobił z jednej strony sie troszke odkręcilo ale nie było zabardzo jak wyiść spryciaż mały teraz to musze mieć oczy do okoła gółowy.
 
reklama
Ale numer!!! Bartuś to pewnie jeszcze nie raz nawywija z takim charakterkiem:p I super! Lepiej, ze jest spryciarzem ciekawym świata, a nie ciapą:-)
Ja dzisiaj jestem podekscytowana bo o 12 idziemy na "Pływanie szkrabów" - zajęcia na basenie dla niemowląt.
Opowiem Wam jak było jak wrócę.
Buziaki
P.s. Ja mam 24lata. Pomysł wspólnego spacerku bardzo mi się podoba- ja na razie mogę codziennie bo jeszcze mam urlop.
 
Do góry