reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

hej to fajnie masz z tymi urwisami spróbuj posmarować go octem kuchennym to na pewno go nie pogryzą tak myślę jak tam pracujesz czy sam wychowujesz pocie3chy bo ja to narazi zajmuje się sam narazi nie idę do pracy ale czasem to mam już ochotę ale go nie zostawię z teściowa pozdrawiam
 
reklama
Witam serdecznie:-) Jestem tu pierwszy raz i bardzo cieszę się, że jest tyle fajnych mam w Zawierciu i okolicach. Mam na imię Ola i aktualnie zajmuję się moim prawie 5-cio miesięcznym synkiem Mikołajem. Nie pochodzę z Zawiercia, dotąd mieszkałam w Katowicach i czuje się troszkę obco. Nie znam tu praktycznie nikogo, poza rodzina i przyjaciółmi mojego męża, ale oni są w zasadzie jego znajomymi i brakuje mi kogoś z kim mogłabym normalnie pogadac, pozalic się na tesciową etc. Bardzo się ciesze, ze nareszcie trafiłam na lokalne forum i chętnie poznam inne mamy i ich problemy. Buziaki dla Was i Waszych maluszków.
 
cześć ja mam na imię Magda i trzy weszłam na tom stronę pierwszy raz bo też muszę skisi pogadać milo mi cie poznać no to mam wspólny tematy tezy mam synka ma 5 miesięcy to możemy gadać o testowych bo ja tezy mam sporawy problem ze swoja no to pozdrawiam morze napisz kiedy czesciej jestes to pogadmy ja wchodze tak kolo 20:00 albo jak mały spi tak nachwile pozdrawim
 
Czesc Madziu:-) Mój mały już ma dwa zabki ale cos mu sie ostatnio przez to zabkowanie porobiło i chodzi spac o godzine pozniej niz zwykle. Usnał dopiero ok 21. Ja jestem przy komputerze rano, potem ok 15 i pozniej dopiero ok 21:30 bo mój mąz okupuje komputer. Pozdrowienia dla Ciebie i Maluszka
 
hej spoko ja tezy tak w doskoku jestem przy komputerze w dzień bo tak to mally cal czs zemną a teraz tak go szwedom mam nadziej ze nie dugo mu wyjdom a tak pozatym spoko mam nadziej ze terzy bede moga sie komu wyzalic bo tesz niem tu taj takego bliskego mieszkam u meza z iego rodzicami to fanie ze kto sie pojawi pozdrawiam buziaczki dla urwiska
 
Witam nową mamusię karrambe.Widze że nie tylko ja narzekam na teściową to znczy nie mam do kogo narzekać żeby nie poszło dalej no ale tu to co innego:-).Madzie(kwiatek) ja wruciłam zaraz do pracy po macierzynskim z dziećmi mi jest babcia lub siostra i mąż bo robi na zmiany więc z tym zostawianiem dzieci to u mnie też troszke skomplikowane no ale szkoda pracy chodz nie jest ona do chwalenia się ale ja tam nie narzekam.Ja moich z teściową tez bym nie zostawiła a zresztą ona pracuje a i tak w życiu by mi tego nie zaproponowała.Buziaki dla was i maluszków.;-)
 
cześć no ja tezy tak myślę a pyzatym to mam narazi zasiłek no to masz spoko jak masz ski zostawić ja poczekam jak będzie większy troszkę czyli tak z 9 miesięcy hej Ola co tak nicy nie piszesz no czekam na ciebie jak i reszte mamusiek pozdrowionka dla wszystkich . ps. no bo troszke mi sie gadaci chce i pozalic terzy sie poczebuje odezwicie sie narazie:tak:
 
Jestem jestem Madziu:-) Czesc Złosnico, widze, że jestes z Zawiercia, moze się kiedys na spacerek umówimy? :-) Opowiedzcie cos wiecej o tych Waszych tesciowych:-) Moja to przypadek kliniczny:p Sprzata non stop (nawet na niedzielnych obiadkach potrafi scierac kurze i zbierac z podłogi niewidzialne pyłki), dla mnie jest milusia, ale za plecami obgaduje mnie po kazdej wizycie i mnóstwo innych przypadłosci, ale nie napisze dzisiaj bo obawiam sie, ze mój luby zaraz zacznie zerkac mi przez ramię na kompa:p
A jak dziewczyny Wasi mężowie/partnerzy? Jak pomagaja przy maluchach?
Duze buźka. Cholerne komary mi cała kostkę pogryzły
 
reklama
Cześć Ola z tym spacerkiem super pomysł.A moja niby nie obgaduje a ni nic jej poprostu nie ma przyidze raz na 2 miesiące do dzieci i wielka babcia.Moj mąż pracuje ale na zmiany więc zazwyczaj się wymieniamy że jak ja w pracy to on z małymi ale jak jestesmy razem w domku to różnie z tym jest ale w miare swoich mozliwości pomoże.
 
Do góry