reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

Moja koleżanka z Poręby wczoraj urodziła w klinice w Katowicach, dojechała bez problemu :tak: Urodziła wielkiego syna prawie 4 kilo 58cm:-)
 
reklama
dzięki Domik, czuję się średnio bo jestem strasznie przeziębiona a jak wiadomo - żadnych leków niewolno. Tylko cytrynka, miód, syrop z cebuli i witaminka c. No i siedzenie w domu. Jako wieczna optymistka znalazłam nawet plusa tego że nigdzie nie wychodzę - nie muszę w święta odwiedzać teściowej hihihi:-)
W imieniu kumpeli dziekuję za gratulacje:-)
Dotąd czułam się nieźle, pracowałam aż do końca marca, dzięki temu (tak myslę że dzięki temu) przytyłam tylko 6 kilo:-)
Są gdzieś do obejrzenia inne foty Twojej córci? Bo nie moge sie napatrzeć jaka ona jest słodka!:-)
 
Domik dzięki za linka do naszej klasy, nasi mężowie do jednej klasy w podstawówce chodzili:-) Miałam go w znajomych nawet, nie wiem czemu dzidzi nie skojarzyłam:-)

Potrzebuję pomocy - czy gdzieś w okolicach Zawiercia albo w Zawierciu można kupić fotel typu finka za mniej niż 300 zł?
To taki co zamiast nóg ma jakby płozy z gietego drewna. Widziałam w sklepie nad biedronką - byłym plusem, ale najtańszy właśnie 300zł, a one 150 potrafią kosztować, tylko że daleko:-(
 
Hej :-)

Zawiercie jest bardzo małe, więc w sumie się nie dziwię, że nasi mężowie się znają :tak:
A co do fotela to ja niestety nie pomogę, bo w ogóle się nie orientuję gdzie są sklepy meblowe :-p
Wiem tylko, że jest nad Kmicicem, ale nie wiem czy są tam takie fotele i po ile, więc nie pomogłam za bardzo :sorry2:
 
A sklepy dzieciowe? Bozuwi mnie na priv zapytała.
A ja dotąd większe rzeczy kupowałam właśnie też w Sosnowcu tak jak Bozuwi.
Ubranka są fajne w sklepiku nad biedronką (byłym plusem) i w centrum na górze, tam też są akcesoria typu butelki, kosmetyki. Na Marszałkowskiej są wózki i akcesoria, no i na zumi znalazłam że sklep jest na Obrońców Poczty Gdanskiej20i, no ale tam nie byłam, pisze że ubranka tam są.
 
Aha jeszcze jest taka mini hurtownia za kosciolem za Zabkami (nie wiem jak sie to osiedle czy ulica nazywa).
Ale tak szczerze mowiac to nie znalazlam w Zawierciu zadnego wypasionego sklepu dzieciecego gdzie moznaby kupic wszystko :crazy:

A co do foteli to moze w Sarvenie albo Pan i Pani beda?
 
Sarven niedaleko cmentarza i niedaleko przejazdu kolejowego niestrzezonego (na ulicy rownoleglej do Paderewskiego), tam sie wjezdza w brame i jest taka rampa i tam jest sklep.

A Pan i Pani jak sie jedzie Apteczna w strone starej Bawelny, po prawej stronie za starym rynkiem, kolo Warty.

Tyle potrafie wytlumaczyc :-)
 
reklama
Do góry