reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiadomienia o narodzinach :)

reklama
Cześć Dziewczyny!!! Zawiadamiam, że urodziłam córeczkę .:-) Jest poprostu śliczna ważyła w chwili narodzin 3100 i mierzyła 51 cm. Na imię ma Amelka tak jak już wspominałam. Poród jak na pierwszą dzidzie był krótki trwał około 6 godz. Oczywiście rodziłam z mężem, który dodawał mi w tych chwilach otuchy. Dostałam bóli krzyżowych i ledwo wytrzymalam ale oparcie ze strony mojego męża pozwoliło mi jakoś przetrzymać.

Pozdrawiam i życze wszystkim takiego porodu jak mój.
 
Gosiaczek dołączam sie do gratulacji innym dziewczyn i zycze zdrówka dla Ciebie i malej Amelki......

Oj dziewczynki coś mało tych "siusiaczków " w październiku się rodzi....
puki co chyba jest przerost żęński nad męskim.....pewnie dlatego ze coreczki szybko chcą do mamy a chłopcy wybierają drogi mniej uczeszczane...czyli i tak zrobią jak uwazają mimo naszych prośb by sie już rodzili:-) :-) :-) :-) :-) ...i nawet zachęty na mleczne, pyszne cycuszki nie pomagają:-) :-)
 
reklama
Do góry